o Dobrych Uczynkach | przypowieść



Przypowieść o dobrych uczynkach

Dobre uczynki dokonywane spontanicznie są cenniejsze od tych celowych i zamierzonych – powiedział kiedyś Mistrz.

To wywołało lawinę pytań, ale Mistrz sprytnie uchylił się od odpowiedzi. Zawsze tak postępował, gdy uznawał, że czas odpowiedzi jeszcze nie nadszedł.

Aż pewnego razu Mistrz zabrał swoich uczniów na koncert światowej sławy pianisty. Gdy wszyscy zachwycali się muzyką i ruchami palców pianisty, Mistrz szepnął swoim uczniom:

– Ruchy palców tego pianisty po klawiszach nie mogą być celowe i zamierzone. Gra tej jakości, to gra Podświadomości. Pianista nie zastanawia się, którym palcem jaki dźwięk wydobyć. On po prostu jest tym dźwiękiem.

Tak i wy, gdy dobre uczynki czynicie, nie zastanawiajcie się jak je czynić i co zrobić. Po prostu dobro czyńcie… a będziecie dobrem.



[Fancy_Facebook_Comments language=”pl_PL”]

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
- 17%
Odnajdując Życiowy Cel - deklaracja | Transerfing Rzeczywistości

Odnajdując Życiowy Cel – sesja poranna i wieczorna

Pierwotna cena wynosiła: 29.97zł.Aktualna cena wynosi: 24.77zł.
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Prawo Jazdy stres - Trening mentalny, trening antystresowy, który uczy jak radzić sobie ze stresem na egzaminie na prawo jazdy.

Trening Antystresowy na Prawo Jazdy – eL System – ANTYSTRES

Zakres cen: od 119.00zł do 149.00zł

Podziel się swoją refleksją, opinią w komentarzu

      Dodaj Odpowiedź

      Shopping cart