Moc Kobiety, medytacja

Doskonalenie Umysłu – WIZUALIZACJA (DU)

Doskonalenie Umysłu 2 – Wizualizacja. W tej sesji “wizualizacja”, to coś zdecydowanie więcej niż “wyobrażanie sobie” i ręce mogą zaboleć…

Mp3 Download

Czas trwania: 32:38
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 78 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

22.97

doskonalenie umysłu (sesja Wizualizacja) inspirowana zajęciami warsztatowymi (1994r.), które prowadził Józef Onoszko (w ramach: Międzynarodowy College Twórczości).


Doskonalenie Umysłu

Kolejność sesji jest ważna

Album dostępny również w komplecie:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Doskonalenie Umysłu, komplet 4 albumów
Promocja

Komplet 4 albumów Doskonalenia Umysłu, "polskiej metody Silvy". Szczegółowe opisy na stronach z opisem albumów.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 02:23:06 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 343 MB (4 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Czym jest Doskonalenie Umysłu?

Doskonalenie Umysłu to rozwijanie naszego naturalnego potencjału mentalnego. Dzięki określonym ćwiczeniom relaksacyjno-wizualizacyjno-medytacyjnym człowiek jest w stanie rozwijać swoją świadomość i poszerzać jej zakres o elementy, które bywają określane jako parapsychiczne. Dzięki systematycznemu treningowi każdy może rozwinąć swoje zdolności, umiejętności “parapsychiczne”.

 • głęboki relaks ciała i umysłu
 • procedura wchodzenia w głębszy stan świadomości (+ refugium)
 • wizualizacja

“Nie wola, lecz wyobraźnia
jest źródłem twórczej mocy człowieka”

Wizualizacja w sesji DU

Wizualizacja w tej sesji wykracza poza tradycyjne rozumienie tego słowa (w technikach relaksacyjnych). Na ogół wizualizując jedynie wyobrażamy sobie przedmiot wizualizacji.

W sesji „Wizualizacja – Doskonalenie Umysłu” angażujesz nie tylko zmysł wzroku, ale również pozostałe zmysły – zwłaszcza dotyk, smak, odczucia z ciała. Jednocześnie działasz z obrazami w swojej wyobraźni i używasz fizycznych rąk. Wyobrażasz coś sobie i jednocześnie czujesz to w fizycznych dłoniach. Wyobrażone doświadczenie wywołuje fizyczne reakcje w ciele.

Czyli wyobrażasz sobie np. ścianę, wyobrażasz sobie, jak ją dotykasz i jednocześnie fizycznymi rękoma wykonujesz ruchy, jakby dotykając wyobrażonej ściany. Jednocześnie widzisz ścianę w wyobraźni, dotykasz wyobrażonej ściany dłońmi (poruszając nimi w przestrzeni) i zauważając, co wtedy czujesz.

“Doskonalenie Umysłu – Wizualizacja” – Kroki

 • Miejsce: spokojne, w którym nikt Ci nie będzie przeszkadzać. Wyłącz ewentualne źródła zakłóceń (telefon, domofon, komputer, itp.).
 • Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem, siedząca lub leżąca.
 • Pora dnia: taka, w której masz wystarczająco duży poziom energii. Niski poziom energii – prawdopodobnie zaśniesz w trakcie.
 • Słuchawki: polecam.

Wizualizacja – Uwagi

 • Ponieważ w tej sesji DU sporo ruszasz rękoma zadbaj o wygodną pozycję. Uniesione ręce szybko się męczą – dobrze jest oprzeć je o oparcie, lub łatwiej unieść z pozycji leżącej.
 • W pozycji leżącej bardzo łatwo zasnąć w trakcie medytacji.
 • Celem tej sesji jest nauczenie się doświadczania „wyobrażonego” świata i zwiększenie świadomości swoich odczuć.
 • Powtórz tą sesję kilka razy, aby nabrać biegłości w świadomym doświadczaniu swoich zmysłów.

Kurs Doskonalenia Umysłu (DU)

Doskonalenie Umysłu jest metodą, którą opracował Lech Emfazy Stefański (nestor polskiej psychotroniki) w oparciu o odkrycia Jose Silvy (Metoda Silvy, Silva Mind Control).

Kursy Doskonalenia Umysłu Lech Emfazy Stefański prowadził od roku 1980 jako sześciodniowe szkolenie (4 godziny dziennie). Na wstępne umiejętności (relaks ciała, relaks umysłu, sposób oddychania, itp.) poświęcone było około 16 godzin praktyki – po tym czasie uczestnicy byli w stanie wejść w zmieniony stan świadomości w każdym momencie (“poziom działania nadświadomego”).

“Człowiek znajdujący się w tym stanie może świadomie panować nad tymi funkcjami swego organizmu oraz psychiki, które w zwykłym stanie świadomości są niezależne od jego świadomej woli: nad budzeniem się i zasypianiem, nad marzeniami sennymi, nad zapamiętywaniem i przypominaniem sobie, nad odczuwaniem lub nieodczuwaniem bólu itd. Działając na poziomie nadświadomości można łatwo pozbyć się niepożądanych nawyków (np. palenia papierosów), schudnąć lub przytyć, a także skorzystać ze swych zdolności parapsychicznych i parafizycznych. Czwartego dnia kursu uczestnicy ze zdumieniem i radością odkrywają w sobie nie ujawnione dotąd zdolności do jasnowidzenia. Prawie każdy z uczestników wykonuje z powodzeniem zadanie polegające na określaniu rysopisu i stanu zdrowia nieznanej osoby, wyłącznie na podstawie jej danych personalnych.”
z opisu kursu DU

Wizualizacja DU – opis PDF


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2023 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart