Uzdrawianie w Piramidzie – Energetyczny Impuls do Zdrowia (medytacja)

Wizualizacja, medytacja dająca energetyczny impuls do zdrowia. Jeśli chorujesz na serce: NIE KORZYSTAJ Z PIERWSZEGO NAGRANIA.

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 60 minut (2 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 145 MB (2 pliki ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Rok wydania: 2019

39.97

Uzdrawianie w Piramidzie”, to album składający się z dwóch medytacji – wizualizacji dających energetyczny impuls do zdrowia.

Oba nagrania są „prawie” takie same. Różnica polega na tym, że w czasie korzystania z pierwszego nagrania na 99% Twoje ciało przeżyje wstrząs (dosłownie). Z tego też powodu nie jest ono wskazane dla osób chorujących na serce.

W trakcie wizualizacji odwiedzisz Wielką Piramidę, odnajdziesz w niej miejsce, w którym jest największy potencjał uzdrawiania i pozwolisz Uniwersum na uzdrowienie. Masz też czas na swobodną eksplorację i kontemplację tego stanu.

Jak korzystać z sesji wizualizacji

  1. Jeśli nie chorujesz na serce, to najpierw skorzystaj z pierwszej sesji wizualizacji. Korzystaj z tej medytacji maksimum 1 raz w miesiącu.
  2. Z drugiej sesji możesz korzystać tak często, jak chcesz. Minimum 1 raz w tygodniu.
  3. Kieruj się intuicją i jeśli czujesz inaczej – słuchaj siebie.

Dla kogo jest „Uzdrawianie w Piramidzie”

Dla osób chorych, które chcą ukierunkować swoje psychiczne siły i siły Uniwersum (Wszechświata, Boga, Wyższej Jaźni, itp.)  na zdrowie.

Dla osób zdrowych, lub będących w grupie ryzyka, które chcą zadbać o energetykę ciała, głęboko zrelaksować się i… zwolnić rytm życia.

KROKI do Medytacji

Przygotowanie: pomyśl o konkretnym miejscu w ciele, które chcesz uzdrowić. Poczuj je. Wyraź intencję zdrowia.

Pozycja ciała: leżąca z prostym kręgosłupem.

Czas i miejsce: wygodne, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzać. Dla wzmocnienia efektu zapal świecę, kadzidełko. Przynajmniej przy pierwszej sesji zadbaj o odpowiedni poziom energii witalnej, żeby nie zasnąć w trakcie medytacji.

Słuchawki: zalecane.

Przeciwwskazania: Z PIERWSZEGO NAGRANIA NIE POWINNY KORZYSTAĆ OSOBY CHORUJĄCE NA SERCE.

Uwagi

  • Jeśli zaśniesz… czasami tak bywa, że pomimo wysokiej energetyki świadomość odpływa. Pamiętaj, że Podświadomość zawsze działa i być może w czasie Twojej „utraty świadomości” robi rzeczy, które normalnie zbyt mocno starasz się kontrolować.
  • Pamiętaj, aby NIE SKUPIAĆ się na chorobie. Skupiaj się na części Ciebie, narządzie, organie – zaakceptuj tą część Ciebie taką, jaka jest teraz, a potem pozwól jej wrócić do naturalnego stanu równowagi.
  • Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z innymi, możesz napisać to w komentarzu, lub bardziej anonimowo pocztą elektroniczną lub w wiadomości przez Messengera.
  • Ten album nie jest produktem medycznym i nie zastępuje leczenia. Powinien być dobrym wsparciem dla osób chorujących na “trudne choroby”.

Podobne sesje medytacji, wizualizacji

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Uzdrawianie Śmiechem, Ciało
Deal
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu, a Dwóch najlepszych lekarzy ze wszystkich to dr Śmiech i dr Sen 🙂 Zrelaksuj swoje ciało, zwróć uwagę na wybrane miejsce w ciele, i... Mp3 DownloadCzas trwania: 24 minuty Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 38 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Regresja Hipnotyczna - Medytacja z Piramidą
Deal
Medytacyjne przygotowanie do korzystania z nagrania "auto Regresja Hipnotyczna". Poprzez to ćwiczenie wyrażasz intencję otrzymania odpowiedzi ze strony Wyższego Ja (Nadświadomości, Uniwersum, Boga, etc.) na pytania/problemy, które nie dają Ci spokoju, a które Ci "przeszkadzają" żyć.Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 20:27 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 49 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
 

Uzdrawianie w Piramidzie – instrukcja PDF

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart