Slim Aura – Chudnij przez Sen

W “Slim Aura – Chudnij przez Sen” programujesz swoją Podświadomość na odchudzanie w czasie snu. Dlatego tylko na początku świadomie angażujesz się w korzystanie z nagrania – ukierunkowujesz swoją Podświadomość na cel. Przez 21 dni…

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 27 minuty
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 44 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

39.97

Chudnij przez Senmedytacja prowadzona ucząca Twoją Podświadomość, jak ma działać w czasie snu, gdy śpisz.

To nagranie powstało z maila.
Napisała do mnie Iwona i narzekała, że czasu mało, że nie ma go na długie projekty, że na efekty trzeba długo czekać, a ona nie ma tyle cierpliwości i samozaparcia, że siłownię, to ma w pracy i generalny stres, i żebym zrobił takie nagranie na odchudzanie, które..

– będzie od razu działać!
– będzie relaksowało po ciężkim dniu
– będzie zrzucało 20 kg w tydzień
– będzie za nią pracowało

I tak powstało “SLIM AURA – chudnij przez sen” 🙂

– Działa od razu!
– Relaksuje po ciężkim dniu!
– Pracuje za Ciebie!

Nie zrzuca 20 kg w tydzień!
(Na szczęście! Nie masz pojęcia jak wygląda skóra po drastycznej utracie wagi.)

W “Slim Aura – Chudnij przez Sen” angażujesz swoją Podświadomość. Dlatego tylko na początku świadomie angażujesz się w korzystanie z nagrania – ukierunkowujesz swoją Podświadomość na cel. Przez 21 dni tworzysz nowy nawyk, a potem już tylko korzystasz z tego nowego programu.. a z nagrania dla relaksu.

Twoja Podświadomość w naturalny sposób dąży do realizacji wszystkich Twoich myśli. Ze swej natury znajduje się poza Twoją świadomością, więc pozwól Jej działać! Korzystaj z Mocy Podświadomości! Życie jest prostsze, gdy korzystamy z jego możliwości 🙂

Twój Mózg reaguje na rzeczy wyobrażone tak samo jak na realne:
wyobrażasz sobie cytrynę – mózg uruchamia ślinianki,
wyobrażasz sobie, że biegniesz – mózg…

Odchudzanie przez Sen

“Slim Aura”, to przyjemny sposób na schudnięcie, który zdecydowanie przyspiesza odchudzanie. Jest tylko jeden warunek – medytacja towarzyszy Twojemu działaniu w kierunku odchudzania. Jeżeli na co dzień większość czasu spędzasz przed telewizorem i podjadając słodycze, słodkie czy słone przekąski, to nie ma w Tobie chęci zmiany ciała i bez sensu angażować swój czas i pieniądze w “Slim Aura – Chudnij przez Sen”.

Z drugiej strony, jeśli schudnięcie jest Twoim celem i potwierdzasz swoje deklaracje działaniem, to możesz zacząć od nagrania. Twoja Podświadomość zadba również o odpowiednie okoliczności dla Twojej aktywności fizycznej, o ile rzeczywiście masz w sobie tą chęć na odchudzanie.

Odchudzanie a pragnienie

Ja wiem, przyzwyczajenia, nawyki tworzą się przez dość długi czas i w jednej chwili może być trudno przejść od decyzji o odchudzaniu i nagle zrezygnować np. ze słodyczy. Znasz to pragnienie? Tą nieodpartą chęć przekąszenia czegoś? Wydaje się, że trudno nad nią zapanować, ale można to zrobić bardzo szybko stosując psychiczne aikido i wykorzystując energię pragnienia przekąszenia czegoś do zmiany niezdrowych nawyków na taki nawyk związany z odchudzaniem, jaki chcesz.

Slim Aura Chudnij przez Sen jest dostępna również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Odchudzanie dla Kobiet
Promocja

Dbaj o Ciało – dla Kobiet (pakiet medytacji, wizualizacji, afirmacji)

Original price was: 299.74zł.Current price is: 119.99zł. -60%

Prawie 7 godzin sesji medytacyjno-relaksacyjno-wizualizacyjnych ukierunkowanych na ciało. Dbaj o ciało. Szczegółowe opisy nagrań na ich stronach (linki poniżej)

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: prawie 7 godzin Jakość: Hi-Fi 224-320 kbps Rozmiar: prawie 851 MB (11 plików *ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak (szczegóły na stronach nagrań)

Opis medytacji prowadzonej “Podjadanie – Jak nie podjadać między posiłkami”

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart