Lustro Pieniędzy, rytuał – wersja z imieniem, personalizowana

Rytuał „Lustro Pieniędzy” – medytacja otwierająca korytarze obfitości. Zobacz wideo. Wersja personalizowana, z imieniem. Jeśli nie zaznaczono inaczej, imię w nagraniu jest w formie wołacza, np. Aniu, Beato, Zbyszku. Czas realizacji do 5 dni pracujących

Format: Mp3 do pobrania ⇊

Czas trwania: 26:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 63 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu
Rok wydania: 2022

Instrukcja PDF: Tak

97.99

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Lustro Pieniędzy – rytuał, w którym otwierasz metafizyczne korytarze dla pieniędzy i obfitości.

Lustro Pieniędzy

To jedna z tych technik, w których dajesz impuls, ustawiasz swoją rzeczywistość, a Wszechświat działa, aby zrealizować Twoje wytyczne.

Tutaj zamówisz wersję PERSONALIZOWANĄ, z Twoim IMIENIEM. Czas realizacji: od 1 minuty do 5 dni pracujących.

Właściwy rytuał „Lustro Pieniędzy” trwa kilkanaście minut. Do tego należy doliczyć czas przygotowania mentalnego i uczuciowego.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Lustro Pieniędzy
Promocja

Rytuał: Lustro Pieniędzy

Original price was: 69.99zł.Current price is: 49.99zł. -29%
Rytuał "Lustro Pieniędzy" - medytacja otwierająca korytarze obfitości. Zobacz wideo. Format: Mp3 do pobrania ⇊Czas trwania: 26 minut Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 63 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak

Q&A: Jak często mogę stosować ten rytuał? Nawet co dzień pod warunkiem, że ustawiasz rzeczywistość świadomie z właściwym nastawieniem.

Q&A: Jak pieniądze pojawią się w moim życiu? Z opisu efektów, doświadczeń innych uczestników kursu „Dienieżnyj Sezon” wnioskuję, że to zależy indywidualnie od człowieka. Byli tacy, co znajdowali pieniądze na ulicy i tacy, którzy znajdowali klientów, albo pojawiały się zupełnie nowe możliwości. U mnie osobiście było tak, że „znikąd” znalazł mnie partner biznesowy 😉
Warto również mieć na uwadze, że rytuał Lustro Pieniędzy jest samodzielną techniką, ale wpisuje się w to, co aktualnie robisz – nie znam nikogo, kto działałby TYLKO z Lustrem Pieniędzy, bo każdy praktykował różne afirmacje, medytacje, wizualizacje, modlitwy…

Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy

Lustro Pieniędzy – rytuał, potrzebne rekwizyty

banknoty o dużym nominale, wystarczy 5, 7 lub więcej
dwa lustra, których płaszczyzny możesz regulować
6 świeczek typu TABLETKA (stosowane w podgrzewaczach, kominkach eterycznych)

Zobacz na wideo, czego potrzebujesz. Szczegółowe informacje o przygotowaniu mentalnym i uczuciowym otrzymasz w formie instrukcji PDF 5 lipca 2022r.


Lustro Pieniędzy

Medytacja, rytuał otwierający korytarze dla pieniędzy

1 review for Lustro Pieniędzy, rytuał – wersja z imieniem, personalizowana

5.0 out of 5
1
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Emilia Woźniak (zweryfikowany)

  Jestem zachwycona tym personalizowany nagraniem. W sieci można znaleźć mnóstwo pięknych medytacji, ale zwroty po imieniu docierają bardziej,głębiej. Cały rytuał ciekawy ,a co najważniejsze – działa 😉

  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart