Jesteś Magnesem dla Pieniędzy i Sukcesu – afirmacja z Twoim imieniem

Afirmacja z imieniem: “Jesteś Magnesem dla Pieniędzy i Sukcesu”. Czas realizacji: 1 min. do 5 dni pracujących. Imię w mianowniku lub wołaczu, np. Tomek, Magdaleno, Beata… Podkład muzyczny w stroju 432 Hz.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 1 godz.
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 144 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2023

Original price was: 97.99zł.Current price is: 79.99zł.

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jesteś magnesem dla pieniędzy i sukcesu – 1-godzinna Afirmacja z Twoim imieniem – czas realizacji 1 minuta do 5 dni pracujących wg kolejności zgłoszeń.


Przyciągasz do siebie te doświadczenia, sytuacje, zdarzenia, ludzi, którzy, które z tobą rezonują. Świat odpowiada na Twoje wibracje, manifestuje to, kim jesteś. Dlatego nie dziw się temu, co Cię spotyka. Nie narzekaj. Nie zwalaj winy na coś zewnętrznego, gdy dzieje się inaczej niż sobie wyobrażasz.

Prawo Przyciągania

Raczej zadawaj sobie pytania typu:
co we mnie wywołuje te zdarzenia?
jakie mam przekonania, że właśnie teraz pojawia się to doświadczenie?
czego ma mnie to nauczyć?
jak to ma się do Celu, do którego zmierzam?

A z drugiej strony możesz od razu tworzyć swoją rzeczywistość… Wszystko już jest – masz tylko pozwolić sobie doświadczać i dostroić się do tego, czego chcesz.

Tak. Teraz wybierasz swoje myśli i uczucia, dostrajasz się i manifestujesz, przyjmujesz manifestacje swoich wyborów.

Jesteś Magnesem
dla Pieniędzy i Sukcesu

To godzinne nagranie z afirmacją
“(Twoje imię) Jesteś magnesem dla pieniędzy i Sukcesu”.

Cyklicznie pojawia się również afirmacja:

“Jak Magnes przyciąga
opiłki żelaza, tak
TY
przyciągasz Pieniądze i Sukces”

Posłuchaj fragmentu sesji afirmacji Jesteś magnesem dla pieniędzy…

Jak korzystać z godzinnych afirmacji

Możesz słuchać afirmacji w dowolnej pozycji, w najlepszym czasie, koncentrując się na niej lub nie. Ważne, żeby przynajmniej pierwszą sesję doświadczyć bardziej świadomie i intencjonalnie… przynajmniej pierwsze minuty afirmacji.

Możesz więc wrócić z pracy, położyć się na godzinę i zaczynając sesję skoncentrować się na swoim ciele, oddechu, czy jest ci wygodnie, rozluźnić się jeszcze bardziej.

Koncentracja na Afirmacji

NIE musisz skupiać się na afirmacjach, ani ich powtarzać. Słuchając wyobrażaj sobie siebie w sytuacji, które potwierdzają afirmacje.

Dobrze więc, gdy znasz swoją wizję Sukcesu, sukcesów takich codziennych, małych i dużych, gdy wiesz, jak duże sumy pieniędzy przyciągasz, na co je wydajesz, jak dobrze czujesz się w sytuacji swojego Sukcesu, obfitości, bogactwa.

Słuchając tych godzinnych afirmacji pozwalaj sobie również “ogólnie” doświadczać energii pieniędzy i sukcesu. Dzięki temu nie ograniczasz się do swoich “wąskich” wizji, ale otwierasz się na różne “niespodzianki”, którymi wspiera Cię Wszechświat, gdy dajesz mu “wolną rękę” i pozwalasz rozwiązać worek z prezentami.

Zasypianie w czasie afirmacji

Gdy zasypiasz w trakcie sesji – to również jest w porządku. Wtedy Twoja Podświadomość ma więcej swobody w organizowaniu nowych okoliczności potwierdzających twoje afirmacje. Twoja Podświadomość doskonale rozumie i przyjmuje nowe treści, gdy świadomy umysł jest “wyłączony”. Stąd równie dobrze możesz zasypiać, ale i wykonywać inne czynności w trakcie słuchania afirmacji. Możesz np. spacerować, oglądać wystawy sklepów, biegać, zmywać naczynia, itp.

SŁUCHAWKI – korzystaj ze słuchawek. Nagranie jest zrealizowane wielokanałowo i treści trafiają do prawej i lewej półkuli mózgowej.

Podkład muzyczny w stroju 432 Hz.

NIE słuchaj tego nagrania prowadząc samochód lub inne pojazdy mechaniczne.


Inne nagrania w tej konwencji, zobacz na blogu: To TY jesteś Zwycięzcą…! 1 Afirmacja, 1 godzina


Twoje imię w nagraniu
– nagranie personalizowane

Chyba nie muszę Ci tłumaczyć, że lepiej, mocniej i szybciej reagujesz, Twoja Podświadomość reaguje lepiej na komunikaty, w których jest twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.


Ja Jestem
Magnesem
dla Pieniędzy i Sukcesu”
– dlaczego w tym nagraniu afirmacja jest, Ty Jesteś, w 2 drugiej osobie?!

Tak, wiem, większość autorytetów pisze, że afirmacje powinny być w pierwszej osobie, że afirmuje się w pierwszej osobie. I mają rację, gdy TY afirmujesz dla siebie. Gdy słuchasz nagrania, które ktoś tworzy dla Ciebie… to już NIE jest takie oczywiste 😉 Przeczytaj na blogu, albo zobacz na YT:

Lub czytaj na blogu: Dlaczego Afirmacje powinny być przede wszystkim TAKIE? >>

Jesteś magnesem dla pieniędzy i sukcesu, fragment na YT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart