Doskonalenie Umysłu – BADANIE (DU, metoda Silvy)

W “Doskonaleniu Umysłu 3 – Badanie” przyjmujesz postawę otwartości na pojawiające się obrazy i doświadczenia. Sprawdzasz, jaki jest stan ciała ulubionego zwierzęcia. Na końcu sesji możesz korzystnie wpływać na chore miejsca w ciele, jeśli takowe znajdziesz.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 35:01
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 84 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

29.97

Doskonalenie umysłu (sesja Badanie) inspirowana zajęciami warsztatowymi (1994r.), które prowadził Józef Onoszko (w ramach: Międzynarodowy College Twórczości).


Doskonalenie Umysłu

Kolejność sesji jest ważna

Album dostępny również w komplecie:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 6
Doskonalenie Umysłu, komplet 4 albumów
Promocja

Doskonalenie Umysłu, komplet 4 sesji – polska metoda Silvy

Original price was: 119.88zł.Current price is: 69.77zł. -42%

Komplet 4 albumów Doskonalenia Umysłu, "polskiej metody Silvy". Szczegółowe opisy na stronach z opisem albumów.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 02:23:06 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 343 MB (4 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Co to jest Doskonalenie Umysłu?

Doskonalenie Umysłu to rozwijanie naszego naturalnego potencjału mentalnego. Dzięki określonym ćwiczeniom relaksacyjno-wizualizacyjno-medytacyjnym człowiek jest w stanie rozwijać swoją świadomość i poszerzać jej zakres.

Doskonalenie Umysłu – Badanie“, to sesja, na którą składa się:

 • relaks ciała i umysłu
 • wejście w głębszy stan świadomości (+ refugium)
 • elementy wizualizacji z poprzedniej sesji
 • badanie ciała ulubionego zwierzęcia

 

“Nie wola, lecz wyobraźnia
jest źródłem twórczej mocy człowieka”

Badanie w sesji DU

Jeśli masz już opanowane wcześniejsze ćwiczenia, to badanie będzie dla Ciebie prostą czynnością. Patrząc na to „technicznie” – jest to kreatywna wizualizacja.

W sesji „Doskonalenie Umysłu – Badanie” angażujesz zmysł wzroku (nie myl z oczami), ale również pozostałe zmysły – zwłaszcza dotyk i odczucia z ciała. Działasz z obrazami w swojej wyobraźni i używasz fizycznych rąk. Wyobrażasz coś sobie i jednocześnie czujesz to w fizycznych dłoniach. Wyobrażone doświadczenie wywołuje fizyczne reakcje w ciele.

W „Badaniu” przyjmujesz postawę otwartości na pojawiające się obrazy i doświadczenia. Sprawdzasz, jaki jest stan ciała ulubionego zwierzęcia. Na końcu sesji możesz korzystnie wpływać na chore miejsca w ciele, jeśli takowe znajdziesz.

“Doskonalenie Umysłu – BADANIE” – Kroki

 • Miejsce: spokojne, w którym nikt Ci nie będzie przeszkadzać. Wyłącz ewentualne źródła zakłóceń (telefon, domofon, komputer, itp.).
 • Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem, siedząca lub leżąca.
 • Pora dnia: taka, w której masz wystarczająco duży poziom energii. Niski poziom energii – prawdopodobnie zaśniesz w trakcie.
 • Słuchawki: polecam.

DU BADANIE – Uwagi

 • Ponieważ w tej sesji DU sporo ruszasz rękoma zadbaj o wygodną pozycję. Uniesione ręce szybko się męczą – dobrze jest oprzeć je o oparcie, lub łatwiej unieść z pozycji leżącej.
 • W pozycji leżącej bardzo łatwo zasnąć w trakcie medytacji.
 • Celem tej sesji jest doskonalenie doświadczania „wyobrażonego” świata, zwiększenie świadomości swoich odczuć i kreatywne poruszanie się w tym świecie.
 • Powtórz tą sesję kilka razy, aby nabrać biegłości w świadomym doświadczaniu swoich zmysłów.

Kurs Doskonalenia Umysłu (DU)

Doskonalenie Umysłu jest metodą, którą opracował Lech Emfazy Stefański (nestor polskiej psychotroniki) w oparciu o odkrycia Jose Silvy (Metoda Silvy, Silva Mind Control).

Kursy Doskonalenia Umysłu Lech Emfazy Stefański prowadził od roku 1980 jako sześciodniowe szkolenie (4 godziny dziennie). Na wstępne umiejętności (relaks ciała, relaks umysłu, sposób oddychania, itp.) poświęcone było około 16 godzin praktyki – po tym czasie uczestnicy byli w stanie wejść w zmieniony stan świadomości w każdym momencie (“poziom działania nadświadomego”).

“Człowiek znajdujący się w tym stanie może świadomie panować nad tymi funkcjami swego organizmu oraz psychiki, które w zwykłym stanie świadomości są niezależne od jego świadomej woli: nad budzeniem się i zasypianiem, nad marzeniami sennymi, nad zapamiętywaniem i przypominaniem sobie, nad odczuwaniem lub nieodczuwaniem bólu itd. Działając na poziomie nadświadomości można łatwo pozbyć się niepożądanych nawyków (np. palenia papierosów), schudnąć lub przytyć, a także skorzystać ze swych zdolności parapsychicznych i parafizycznych. Czwartego dnia kursu uczestnicy ze zdumieniem i radością odkrywają w sobie nie ujawnione dotąd zdolności do jasnowidzenia. Prawie każdy z uczestników wykonuje z powodzeniem zadanie polegające na określaniu rysopisu i stanu zdrowia nieznanej osoby, wyłącznie na podstawie jej danych personalnych.”
z opisu kursu DU

BADANIE DU – instrukcja PDF


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart