Medytacja Czakry Podstawy – Czakra Podstawy, Czakra Korzenia, Muladhara

Medytacja czakry podstawy. Na płaszczyźnie psychicznej wpływasz na pewności siebie i zaufanie do świata, poczucie bezpieczeństwa. Na płaszczyźnie fizycznej, w ciele regulujesz swoją ogólną żywotność. Na płaszczyźnie społecznej… Medytacja prowadzona.

Mp3 Download

Czas trwania: 28 minut (2 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 37 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

19.99

Medytacja Czakry Podstawy rozwija, harmonizuje i energetyzuje pierwszą czakrę, pobudzając właściwe dla niej sfery aktywności. Ta medytacja prowadzona mp3 jest dostępna również w zestawie:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Medytatcja z czakrami - komplet medytacji
Promocja

Medytacja z czakrą – komplet medytacji czakry 1-7

Original price was: 139.93zł.Current price is: 69.76zł. -50%
Medytacja z mantrą dla czakr. Komplet medytacji: czakra podstawy, czakra 3 oka, czakra korony, czakra serca. Szczegółowy opis medytacji dostępny jest na stronie tej medytacji. Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 209 minut (15 utworów) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 337 MB (7 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Z instrukcji do “Medytacji Rytmu Obfitości“:

Czym są czakry?

Medytacja Czakry - 7 czakrNajprościej rzecz ujmując są to centra energetyczne łączące ze sobą poszczególne ciała człowieka. Brzmi dziwnie dla kogoś, kto pierwszy raz spotyka się z tym terminem. Pozwól więc, że krótko powiem o anatomii człowieka ze „wschodniego” punktu widzenia.
Wychowani w kulturze „zachodu” bardzo dobrze poznaliśmy anatomię człowieka, anatomię ciała fizycznego. Ale oprócz tego ciała fizycznego mamy również inne ciała, tzw. ciała subtelne. Mamy więc ciało uczuciowe, odpowiedzialne za nasze uczucia i emocje, i mamy też ciało mentalne, odpowiedzialne za nasze myślenie. Poza tym, w zależności od systemu, wyróżnia się jeszcze kilka innych, wyższych ciał subtelnych, ale w tym momencie wystarczy nam taka wiedza.

Każde z ciał człowieka funkcjonuje na swoim, specyficznym „poziomie” wibracji. A jednak najczęściej nie dostrzegamy w nas tej różnorodności. Główny powód jest taki, że od dziecka jesteśmy uczeni patrzeć na siebie przez pryzmat swojej cielesności i tego, co „realne”, czyli fizyczne, fizycznie mierzalne itd. Nawet psychologia (psyche – dusza) stosuje metody charakterystyczne dla świata fizycznego chcąc zmierzyć świat duszy.
Rozwinięciem głównego powodu jest pomniejszanie tego, co niefizyczne i niemierzalne. Czy ktoś powiedział Ci, że każde Twoje ciało śni inaczej? Że często tzw. „fałszywe pobudki” w czasie snu, to przejście świadomości z jednego ciała do drugiego? Korzystasz z tych ciał (fizycznego, uczuciowego, mentalnego), ale jednocześnie nie jesteś nimi. Jesteś czymś więcej niż Twoje ciało fizyczne, uczuciowe, mentalne, ale jednocześnie wyrażasz się przez nie.”

Medytacja Czakry Podstawy, Korzenia, Root, Muladhara
medytacja prowadzona

Podstawowa zasada:

FIZYCZNA WOLA BYCIA

Pierwotna energia życia, pierwotna ufność, powiązanie z Ziemią i światem materialnym, stabilność i siła przebicia.

Pracując z 1 czakrą rozwijasz Świadomość Obfitości, dostatku, akceptację siebie, pewność, że robiąc to, co kochasz możesz być sobą i realizować siebie żyjąc pasją i z pasją. Czujesz się bezpiecznie będąc po prostu sobą.

Medytacja prowadzona, medytacja czakry podstawy, którą masz przed sobą, to medytacja z dźwiękami

– samogłoska “U”

– mantra “LAM”

Możesz skorzystać z dwóch nagrań:

1. Medytacja prowadzona 1 Czakry – (18m)
2. Medytacja Czakry Podstawy (tylko mantra i dźwięk) – (około 10m)

Kroki do medytacji prowadzonej czakry podstawy:

  • Zalecana pozycja: siedząca z prostym kręgosłupem.
  • Wyraź swoją intencję: dla czego medytujesz?
  • Możesz poprosić o opiekę, pomoc i wsparcie swoich duchowych przewodników.
  • Koncentruj się na oddechu i czakrze podstawy.
  • Wyobrażasz sobie, że medytujesz razem z innymi medytującymi.
  • Oddychasz czakrą podstawy wyobrażając sobie jak rezonuje z dźwiękami.
  • Jeśli chcesz, możesz wypowiadać, w myślach lub na głos, mantrę Lam… albo po prostu obserwuj swój oddech i oddychaj czakrą podstawy.
  • Po medytacji, jeśli odczuwasz nadmiar energii, pomyśl o Ziemi, o Świecie, albo o konkretnej osobie, która pierwsza przychodzi Ci na myśl, i wzmocnij Ją/Ich energetycznie. Możesz wyobrażać sobie jak energia przepływa.
  • Słuchawki: polecam (sprawdź, czy potrzebujesz)

Rozwijając czakrę podstawy wpływasz na te właściwości siebie, które związane są z ziemią, ugruntowaniem, stabilnością w życiu.

Na płaszczyźnie psychicznej będzie to poczucie pewności siebie i zaufanie do świata, poczucie bezpieczeństwa, odwaga i witalność.

Na płaszczyźnie fizycznej, w ciele regulujesz swoją ogólną żywotność, wzmacniasz układ odpornościowy, jelita i układ kostny.

Na płaszczyźnie społecznej wpływasz na swoja karierę, przyciągasz okoliczności do zarobienia pieniędzy, realizujesz się w Świecie materialnym.

Sny pojawiające się po tej medytacji mogą dotyczyć latania i lewitacji.

Pamiętaj, że

każde drzewo, zwłaszcza to z dużą koroną, przewróci się,
jeśli nie będzie miało mocnych korzeni

Czakra podstawy znajduje się u podstaw kości ogonowej.

Definicje:

Słownik języka polskiego:
Czakra, czakram, ćakra «w filozofii i mistyce hinduskiej: jedno z centrów energetycznych umiejscowionych w ludzkim ciele lub w skorupie ziemskiej»
(Źródło: http://sjp.pwn.pl/szukaj/czakra)

Wikipedia:
Ćakra, czakra, czakram (skr. ćakra „koło”, „okrąg”) – według wierzeń religii dharmicznych oraz ezoteryków, ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych (nadi) i gromadzi się energia prana. Ośrodek ten odbiera, magazynuje i promieniuje energię o wibracji właściwej dla swojej funkcji, która konieczna jest do życia istot (w szczególności ludzi). Rozwijanie czakr prowadzi do rozwoju wewnętrznego i duchowego wyzwolenia.
Istnienie czakr i kanałów energetycznych stanowi składnik wierzeń głównie hinduizmu i buddyzmu tantrycznego. Joga, bioenergoterapia, reiki i wiele technik rozwoju wewnętrznego, bazuje na wiedzy o czakrach. Jako że wiedza o czakrach jest wiedzą ezoteryczną, traktowana jest przez naukowców jako pseudonauka.
[Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86akra]

Antykariera 1 – Medytacja rytmu obfitości, to również medytacja czakry podstawy, medytacja prowadzona

Specification: Medytacja Czakry Podstawy – Czakra Podstawy, Czakra Korzenia, Muladhara

Mp3

Mp3 download, CD (box)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart