INTENCJA – sesja wyrażania intencji w stanie Czystej Świadomości (trudne emocje, dostatek, związki i relacje)

INTENCJA w stanie Czystej Świadomości. Sesje dla trudnych emocji, większego dostatku i bogactwa oraz szczęśliwego życia osobistego i uczuciowego (związki i relacje). Z inspiracji Franka Kinslowa, twórcy synchronizacji kwantowej.

Mp3 Download

Czas trwania: 153 minuty (7 nagrań)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 369 MB (4 pliki ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu

39.97

INTENCJA, to wyrażanie decyzji o wybranym kierunku. Na intencję składa się CEL (przedmiot) i PRAGNIENIE osiągnięcia, lub ukierunkowania własnej aktywności w kierunku celu.

W stanie normalnej, powszechnej świadomości, tej świadomości, którą teraz masz, wyrażanie intencji to na ogół podjęcie działania w danym kierunku, fizycznego działania, albo planowania związanego z fizycznym działaniem.

W stanie CZYSTEJ ŚWIADOMOŚCI jest trochę inaczej właśnie ze względu na czystą świadomość.

Jeśli czysta świadomość kojarzy ci się z niemyśleniem o niczym, to jest w tym trochę racji, dokładnie tyle, co w stwierdzeniu , że myślisz o wszystkim.

W stanie czystej świadomości masz świadomość wszystkiego i jednocześnie siebie. Możesz jednocześnie mieć świadomość swojego ciała i przestrzeni otaczającej Twoje ciało. W medytacji „Czysta Świadomość” ogarniasz wszystko świadomością i, to ważne, uświadamiasz sobie UCZUCIE, które masz będąc w czystej świadomości. To uczucie towarzyszące Czystej Świadomości jest ważne, bo dzięki niemu możesz m.in. szybko wchodzić w czystą świadomość.

Intencja w stanie czystej świadomości polega na tym, że będąc w tym stanie po prostu pozwalasz, aby ze stanu spokoju i bezruchu wyłaniało się to, co wiąże się z Twoim Pragnieniem.

W Czystej Świadomości jesteś Obserwatorem
i obserwujesz to, co się wyłania.

Masz pragnienie polepszenia swojego życia uczuciowego i osobistego – obserwujesz to, co się wyłania z Bezruchu. Masz pragnienie większego komfortu i bogactwa w życiu – obserwujesz to, co pojawia się z bezruchu.

Intencja w Czystej Świadomości nie polega na tworzeniu planów, schematów, scenariuszy. W czystej świadomości obserwujesz to, co wyłania się w związku z pragnieniem  i nic nie robisz.

NIC NIE ROBIĆ, CZY ROBIĆ NIC?

Dlaczego „nic nie robisz”? Ponieważ w Czystej Świadomości wychodzisz daleko poza swoje JA, a gdy chcesz tworzyć i układać PLANY – wracasz bardzo blisko do swojego JA. Na poziomie czystej świadomości masz dostęp do wszystkiego, na poziomie JA masz dostęp do tego, co wymyśli Twój logiczny Umysł w oparciu o informacje, które ma. To bardzo wąsko.

Czytaj dalej na blogu:


„INTENCJA”

W albumie „Intencja” znajdziesz 7 nagrań, po dwa nagrania do wyrażania intencji dla trudnych emocji (sytuacji), dla życia w dostatku i komforcie oraz dla szczęśliwego życia osobistego i uczuciowego (związki i relacje).

Pierwsze nagranie jest bardziej ogólne – pozwalasz, aby ze spokoju i bezruchu wyłoniło się Twoje największe pragnienie (to wprowadzenie do wyrażania intencji w czystej świadomości).

“INTENCJA. Czysta Świadomość 2” – nagrania

 1. Wyrażanie Intencji (19:23)
 2. Intencja dla trudnych sytuacji i emocji (23:00)
 3. Intencja dla trudnych sytuacji i emocji pro (16:33)
 4. Intencja dla bogactwa materialnego (28:03)
 5. Intencja dla bogactwa materialnego pro (19:00)
 6. Intencja dla szczęśliwego życia osobistego i uczuciowego (28:03)
 7. Intencja dla szczęśliwego życia osobistego i uczuciowego pro (19:00)

RAZEM:

7 NAGRAŃ i ponad 2,5 godz. sesji

Kroki

Przygotowanie: Znasz stan czystej świadomości i eufouczucia. Czysta Świadomość jest świadomością nie-myślenia, to przerwa pomiędzy myślami, przypomina bycie „tu i teraz”. Eufouczucie, to uczucie, którego doświadczasz w stanie czystej świadomości – może się zmieniać nawet w ciągu jednej sesji wyrażania intencji.
Czysta świadomość i efouczucie to pojęcia używane w synchronizacji kwantowej Franka Kinslowa. Idealnie, jeśli znasz medytację „Czysta Świadomość”, albo masz doświadczenia „jasnego umysłu”, stanu bez myśli.
Przed sesją pomyśl o swoim pragnieniu, swojej wizji tego, co pragniesz.

Koniec sesji: zapomnij o sesji.

 Czas i miejsce: komfortowe, w którym nikt nie będzie ci przeszkadzać.

Pozycja ciała: sprzyjająca utrzymaniu świadomości. Przy dłuższym nagraniu w pozycji leżącej łatwiej zaśniesz, a nie chcesz tego w czasie wyrażania intencji.

Słuchawki: tak, dla wzmocnienia efektu.

Jak często wyrażać intencję: jak często chcesz pod warunkiem, że będzie to coś normalnego – bez napięcia i stresu, że cel powinien już być osiągnięty.

Czego możesz spodziewać się po wyrażeniu intencji:

 • Spokoju, tak ogólnie i w związku z celem intencji
 • Odpuszczenia – spada napięcie w związku z Twoim pragnieniem
 • Usunięcia tego, co przeszkadza w realizacji pragnienia
 • Rozwinięcia intuicji
 • Zauważania szczęśliwych możliwości, ale i
 • Przejściowych trudności, jeśli masz coś do „oczyszczenia”, albo gdy to jest najlepsza droga do realizacji twojego celu

Ważne! Pamiętaj, że wyrażenie intencji dzieje się na poziomie psychicznym (metafizycznym) i nie zastępuje wymaganego działania na poziomie fizycznym. Nie musisz jednak „wymyślać” sobie, jak działać „fizycznie”, bo to po prostu intuicyjnie wiesz.


Wyrażanie Intencji” – info PDF

Synchronizacja Kwantowa

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart