Powerball Prekognicja

“Prekognicja…” przypomina regresję hipnotyczną. Różnica polega na tym, że w regresji jest TERAZ jakiś “skutek” i szukamy “przyczyny”. W “Prekognicji PowerBall” teraz tworzysz “przyczynę przyszłego skutku”.

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: ok. 60 minut
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 94 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

39.97

Wersja nagrania, która eliminuje konieczność zapamiętywania liczb.

Nagrania do użytku z dyktafonem:
1 – “Prekognicja lotto – słowa w medytacji”

2 – “Prekognicja Powerball”

GRATIS nagrania:

“Afirmacje Lotto”

“Plastyczność wyobraźni lotto”

Jak skorzystać:
0) Zacznij od pierwszego nagrania
1) Przygotowanie jak do pozostałych nagrań:

– Sprawdź swoje przekonania na temat czasu, prekognicji, pieniędzy, zarabiania, wygrywania w grach liczbowych. Możesz to zrobić na zasadzie “wewnętrznego dialogu” ze swoją Podświadomością. Możesz również skorzystać z wahadełka, albo innej dobrej dla Ciebie metody komunikacji. Skorzystaj z aktywnych “Afirmacji Prekognicji Lotto” – możesz ich po prostu słuchać, albo powiązać z oddechem.

– W medytacji widzisz losowanie, maszynę losującą, losowane liczby. W związku z tym w Twojej pamięci powinien być utrwalony widok maszyny losującej i losowanych liczb. Ważne, żeby to były obrazy (albo inne przedstawienia, jeżeli bardziej postrzegasz świat słuchem czy czuciem; *przeczytaj “uwagi” poniżej), dlatego obejrzyj wcześniej losowanie (np. na YouTube – znajdziesz różne wersje w zależności od kraju), zwróć uwagę na szczegóły maszyny, szczegóły wyglądu kulek, szczegóły losowania i zapamiętaj to. Następnie wyobrażaj sobie losowane kule. Jeżeli masz inne nagrania “Prekognicji Lotto” możesz również dostosować do siebie i skorzystać z fragmentu, albo całości ćwiczenia “Plastyczność Wyobraźni” – to losowanie z kolejnymi liczbami od 80 do 1. W trakcie losowania wyobrażaj sobie losowane kulki.

2) Zdecyduj, które losowanie chcesz odwiedzić. Wyraź taką intencję i poproś o wsparcie swoich duchowych przewodników.

3) Przygotuj dyktafon (urządzenie nagrywające), które będzie blisko Ciebie.

4) Uruchom dyktafon i zacznij słuchać nagrania.

Jak skorzystać:

  • Czas jaki poświęcisz na punkty 1-2 zależy od Ciebie – możesz na to poświęcić godzinę, albo dłużej. Pamiętaj, że im bardziej przekonana Podświadomość, tym lepsze efekty.
  • “Prekognicja…” przypomina regresję hipnotyczną. Różnica polega na tym, że w regresji jest TERAZ jakiś “skutek” i szukamy “przyczyny”. W “Prekognicji POWERBALL” teraz tworzysz “przyczynę przyszłego skutku”.
  • Zadbaj o odpowiedni poziom energii: jeśli będzie zbyt niski – zaśniesz, jeśli zbyt wysoki – możesz chcieć bardziej “na siłę” oczekiwać wyników.
  • Pozwól Podświadomości działać – wyznaczaj jej kierunki, komunikuj swoje oczekiwania, sprawdzaj efekty, tłumacz co Ci się podoba, a co nie, co może zrobić lepiej i dlaczego będzie to dobre dla Ciebie, dla niej, dla Świata (jak z dzieckiem ;).
  • Podświadomości łatwiej wyobrażać sobie konkretne obrazy, niż liczby (nawet jeśli to kulki). Dlatego jeśli chcesz, możesz zmodyfikować medytację w ten sposób, że zamiast kulki z liczbą widzisz konkretny obraz. Wymagania: Skorzystaj z Zakładkowej Metody Pamięci (+ fonetycznego alfabetu cyfrowego).
  • Baw się tym! Jeśli zaśniesz w trakcie – to jest w porządku. Jeśli Podswiadomość nic Ci nie podsuwa – też jest w porządku. Możesz również “poczuć” liczbę, albo “pofantazjować” o niej w trakcie medytacji… Nic na siłę!
  • Jeśli chcesz, możesz założyć notes/dziennik, w którym możesz notować swoje oczekiwania, odczucia, efekty, przekonania Podświadomości, ich źródła i sposoby naprawy. To dobry materiał do pracy nad sobą i późniejszego porównania postępów.

Kroki do samodzielnego doświadczenia prekognicji:

– Przygotowanie jak wyżej (określenie zasobów, przekonań)
– Wyrażenie intencji i prośba o wsparcie duchowych przewodników
– Wejście w głęboki relaks, wyjście “poza czas” i kreatywna wizualizacja konkretnego miejsca w czasie
– Wyjście z medytacji i zapisanie zapamiętanych efektów.

Pamiętaj, że człowiek szybciej uczy się przez zabawę, a więc:
Baw się!

i korzystaj ze swoich naturalnych umiejętności!

Swoje typowania możesz poćwiczyć i sprawdzić w rankingu na www.multipasko.pl a gra grupowa przez internet, również w POWERBALL, jest dostępna na www.globlotto.pl

Sukcesów!

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart