EuroMillions Prekognicja

Obserwujjuż ObserwujeszRemoved from wishlist 1

“Prekognicja…” przypomina regresję hipnotyczną. Różnica polega na tym, że w regresji jest TERAZ jakiś “skutek” i szukamy “przyczyny”. W “Prekognicji MegaMillions” teraz tworzysz “przyczynę przyszłego skutku”.

Mp3 Download

Czas trwania: ok. 58 minut
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 75 Mb
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

19.70

EuroMillions Prekognicja – Wersja nagrania, która eliminuje konieczność zapamiętywania liczb.

Nagrania do użytku z dyktafonem:

1 – “Prekognicja lotto – słowa w medytacji”

2 – “EuroMillions Prekognicja”

GRATIS nagrania:

“Afirmacje Lotto”

“Plastyczność wyobraźni lotto”

 

“Prekognicja EuroMillions” – jak korzystać

 1. Zacznij od pierwszego nagrania
 2. Przygotowanie jak do pozostałych nagrań:

Sprawdź swoje przekonania na temat czasu, prekognicji, pieniędzy, zarabiania, wygrywania w grach liczbowych. Możesz to zrobić na zasadzie “wewnętrznego dialogu” ze swoją Podświadomością. Możesz również skorzystać z wahadełka, albo innej dobrej dla Ciebie metody komunikacji. Skorzystaj z aktywnych “Afirmacji Prekognicji Lotto” – możesz ich po prostu słuchać, albo powiązać z oddechem.

W medytacji widzisz losowanie, maszynę losującą, losowane liczby. W związku z tym w Twojej pamięci powinien być utrwalony widok maszyny losującej i losowanych liczb. Ważne, żeby to były obrazy (albo inne przedstawienia, jeżeli bardziej postrzegasz świat słuchem czy czuciem; *przeczytaj “uwagi” poniżej), dlatego obejrzyj wcześniej losowanie (np. na YouTube – znajdziesz różne wersje w zależności od kraju), zwróć uwagę na szczegóły maszyny, szczegóły wyglądu kulek, szczegóły losowania i zapamiętaj to. Następnie wyobrażaj sobie losowane kule. Jeżeli masz inne nagrania “Prekognicji Lotto” możesz również dostosować do siebie i skorzystać z fragmentu, albo całości ćwiczenia “Plastyczność Wyobraźni” – to losowanie z kolejnymi liczbami od 80 do 1. W trakcie losowania wyobrażaj sobie losowane kulki.

3) Zdecyduj, które losowanie chcesz odwiedzić. Wyraź taką intencję i poproś o wsparcie swoich duchowych przewodników.

4) Przygotuj dyktafon (urządzenie nagrywające), które będzie blisko Ciebie.

5) Uruchom dyktafon i zacznij słuchać nagrania.

UWAGI do medytacji

 • Czas jaki poświęcisz na punkty 2-3 zależy od Ciebie – możesz na to poświęcić godzinę, albo dłużej. Pamiętaj, że im bardziej przekonana Podświadomość, tym lepsze efekty.
 • “Prekognicja…” przypomina regresję hipnotyczną. Różnica polega na tym, że w regresji jest TERAZ jakiś “skutek” i szukamy “przyczyny”. W “Prekognicji Euromillions” teraz tworzysz “przyczynę przyszłego skutku”.
 • Zadbaj o odpowiedni poziom energii: jeśli będzie zbyt niski – zaśniesz, jeśli zbyt wysoki – możesz chcieć bardziej “na siłę” oczekiwać wyników.
 • Pozwól Podświadomości działać – wyznaczaj jej kierunki, komunikuj swoje oczekiwania, sprawdzaj efekty, tłumacz co Ci się podoba, a co nie, co może zrobić lepiej i dlaczego będzie to dobre dla Ciebie, dla niej, dla Świata (jak z dzieckiem ;).
 • Podświadomości łatwiej wyobrażać sobie konkretne obrazy, niż liczby (nawet jeśli to kulki). Dlatego jeśli chcesz, możesz zmodyfikować medytację w ten sposób, że zamiast kulki z liczbą widzisz konkretny obraz. Wymagania: Skorzystaj z Zakładkowej Metody Pamięci (+ fonetycznego alfabetu cyfrowego).
 • Baw się tym! Jeśli zaśniesz w trakcie – to jest w porządku. Jeśli Podswiadomość nic Ci nie podsuwa – też jest w porządku. Możesz również “poczuć” liczbę, albo “pofantazjować” o niej w trakcie medytacji… Nic na siłę!
 • Jeśli chcesz, możesz założyć notes/dziennik, w którym możesz notować swoje oczekiwania, odczucia, efekty, przekonania Podświadomości, ich źródła i sposoby naprawy. To dobry materiał do pracy nad sobą i późniejszego porównania postępów.

Kroki do samodzielnego doświadczenia prekognicji

 • Przygotowanie jak wyżej (określenie zasobów, przekonań)
 • Wyrażenie intencji i prośba o wsparcie duchowych przewodników
 • Wejście w głęboki relaks, wyjście “poza czas” i kreatywna wizualizacja konkretnego miejsca w czasie
 • Wyjście z medytacji i zapisanie zapamiętanych efektów.

Pamiętaj, że człowiek szybciej uczy się przez zabawę, a więc:
Baw się!

i korzystaj ze swoich naturalnych umiejętności!

Swoje typowania możesz poćwiczyć i sprawdzić w rankingu na www.multipasko.pl a gra grupowa przez internet, również w EuroMillions, jest dostępna na www.globlotto.pl

Sukcesów!

Oceny

0.0
0
0
0
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło