Poranna Afirmacja na każdy Dzień + wersja do auta + THETA

Poranna afirmacja  na każdy dzień. Tekst z inspiracji Agnieszki Maciąg + Kurs korzystania z Afirmacji Audio” (prawie 1h). Muzyka: Aakash Gandhi “One Step Closer”. Wersja THETA wygenerowana dzięki Neuro-Programmer 3.

Format: Mp3 do Pobrania

Czas trwania: 25:36 (3 utwory)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 62 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak

14.99

Afirmacje, to pozytywne stwierdzenia, dzięki którym tworzysz swoje dobre nastawienie. Dzięki temu, że jesteś dobrze nastawiony lub nastawiona do siebie i świata, to przyciągasz do swojego życia dobrych ludzi, którzy odbijają Twoje dobre nastawienie.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 9
Wieczorna afirmacja dla Duszy
Deal

Wieczorna, oczyszczająca afirmacja po każdym dniu, to naturalna konsekwencja "Porannej afirmacji na każdy dzień". Muzyka: Aakash Gandhi "One Step Closer". Wersja THETA wygenerowana dzięki Neuro-Programmer 3.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 17:06 (2 utwory) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 33 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak PDF: Tak, afirmacje do czytania

Kiedy świadomie stosujesz afirmacje, to świadomie tworzysz swoje “samosprawdzające się proroctwa”.

Nagrania “Porannej Afirmacji na Każdy Dzień” powstały z inspiracji Agnieszki Maciąg (AgnieszkaMaciag.pl), która napisała pierwotny tekst afirmacji i drugiej osoby, która przesłała mi tekst i poprosiła o nagranie do jej podkładu dźwiękowego. Pierwotny tekst został dostosowany do nagrania. Dlaczego nagrywam afirmacje w drugiej osobie dowiesz się na Blogu.

Poranna afirmacja na Każdy Dzień, 3 nagrania

  1. Poranna Afirmacja na Każdy Dzień (3:36)
  2. Poranna Afirmacja na Każdy Dzień – AUTO (11:00) – do słuchania w samochodzie. W nagraniu jest druga część do pracy z afirmacjami. Słyszysz afirmacje w drugiej osobie i masz czas na wypowiedzenie afirmacji w pierwszej osobie. Afirmacje w pierwszej osobie są tutaj nagrane blisko progu słyszalności (to afirmacje ciche, afirmacje podprogowe, subliminal). Możesz zsynchronizować afirmacje z oddechem – słuchasz afirmacji na wdechu, a na wydechu wypowiadasz.
  3. Poranna Afirmacja na Każdy Dzień – THETA (11:00) – nagranie jak wyżej z podkładem dźwiękowym stymulującym fale Theta mózgu. Częstotliwości Theta schodzą tutaj do 4,5 Hz (start 10Hz) i zostały wygenerowane dzięki Neuro-Programmer 3 zgodnie z licencją komercyjną TransparentCorp. Nie używaj tego nagrania w czasie kierowania pojazdami i maszynami w ruchu. Wymagane słuchawki.

Poranna afirmacja – opis PDF


Pierwsza afirmacja w całości

Specification: Poranna Afirmacja na każdy Dzień + wersja do auta + THETA

Afirmacje

komplet, Aff: Kochasz siebie…, Aff: Słuchasz Serca…, Aff: Z radością…

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart