Medytacja Czakry Gardła – Czakra Gardła, Vishuddha

Medytacja czakry Gardła wpływa na polepszenie komunikacji, twórcze wyrażanie siebie, otwartość, niezależność, dostęp do subtelnych poziomów bytu, inspirację, świadomość i spełnianie swoich marzeń.

Mp3 Download

Czas trwania: 29 minut (2 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 48 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: zalecane

19.99

Medytacja czakry gardła rozwija, harmonizuje i energetyzuje piątą czakrę, pobudzając właściwe dla niej sfery aktywności.Ta sesja medytacji jest dostępna również w zestawie:
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Medytatcja z czakrami - komplet medytacji
Promocja

Medytacja z czakrą – komplet medytacji czakry 1-7

Original price was: 139.93zł.Current price is: 69.76zł. -50%
Medytacja z mantrą dla czakr. Komplet medytacji: czakra podstawy, czakra 3 oka, czakra korony, czakra serca. Szczegółowy opis medytacji dostępny jest na stronie tej medytacji. Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 209 minut (15 utworów) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 337 MB (7 plików ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Czakra Gardła, Vishuddha

Podstawowa zasada:

REZONANS BYTU

Komunikacja, twórcze wyrażanie siebie, otwartość, niezależność, dostęp do subtelnych poziomów bytu, inspiracja.

Rozwijając czakrę Gardła wpływasz na te właściwości siebie, które związane są z kreatywnością i komunikacją, mówieniem i słuchaniem, wizjonerstwem, wybieganiem w przyszłość, innymi wymiarami rzeczywistości.

Na płaszczyźnie psychicznej będzie to wrażliwość na pojawiające się idee, myśli-pomysły, olśnienia, otwartość na wewnętrzny głos, zrozumienie, że wszystko ma sens – ma swoją przyczynę i po coś jest.

Na płaszczyźnie fizycznej wprowadzasz w życie swoje marzenia i wizje, wpływasz na szyję i gardło, oskrzela, tarczycę, aparat mowy.

Na płaszczyźnie społecznej doskonale się komunikujesz, umiesz słuchać i potrafisz wyrażać siebie, wyrażasz siebie w naturalny sposób, jesteś sobą, jesteś osobą asertywną, ludzie Cię słuchają, potrafisz zarażać ich swoimi ideami.

Kiedy Twoja czakra gardła jest harmonijnie rozwinięta, wtedy podążasz Swoją ścieżką. Kiedy masz solidne podstawy, harmonijnie pracujące niższe czakry, i masz otwarte Serce, wtedy wizje, których doświadczasz są zestrojone z Tobą i z Twoją Pasją. Twoje wizje i pomysły dodają Ci skrzydeł, dodają energii. Wiesz i masz pewność, że idziesz dobrą drogą… a logiczny umysł wspiera Cię w realizacji planów.

Wizja wypływająca z Serca jest zawsze dobra dla Twojego rozwoju.

Medytacja Czakry Gardła - VISHUDDHA

Medytacja, którą masz przed sobą, to medytacja z dźwiękami

– samogłoska “E

– mantra “HAM”

Możesz skorzystać z dwóch nagrań:

1. Medytacja czakry gardła z prowadzeniem słownym – (19:45)
2. Medytacja czakry gardła (tylko mantra i dźwięk) – (9:59)

Medytacja czakry gardła – KROKI:

 • Zalecana pozycja: siedząca z prostym kręgosłupem (ale sprawdź również pozycję leżącą).
 • Wyraź swoją intencję: dla czego medytujesz?
 • Możesz poprosić o opiekę, pomoc i wsparcie swoich duchowych przewodników.
 • Koncentruj się na oddechu i czakrze gardła.
 • Wyobrażasz sobie, że medytujesz razem z innymi medytującymi.
 • Oddychasz czakrą gardła wyobrażając sobie jak rezonuje z dźwiękami.
 • Jeśli chcesz, możesz wypowiadać, w myślach lub na głos, mantrę Ham… albo po prostu obserwuj swój oddech i oddychaj czakrą gardła.
 • Po medytacji, jeśli odczuwasz nadmiar energii, pomyśl o Ziemi, o Świecie, albo o konkretnej osobie, która pierwsza przychodzi Ci na myśl, i wzmocnij Ją/Ich energetycznie. Możesz wyobrażać sobie jak energia przepływa.

 

Położenie czakry gardła: w dole szyi.

Zobacz:

Medytacja czakry gardła (Antykariera)

Medytacja czakry gardła - Twórcza Wizja - Antykariera 5 Medytacja czakry gardła - wysoka samoocenaMedytacja czakry gardła - Kreatywność - Aktywne AfirmacjeCzakry - Przepływ Energii

 

 

 

 


Z instrukcji do “Medytacji Rytmu Obfitości“:

Czym są czakry?

Najprościej rzecz ujmując są to centra energetyczne łączące ze sobą poszczególne ciała człowieka. Brzmi dziwnie dla kogoś, kto pierwszy raz spotyka się z tym terminem. Pozwól więc, że krótko powiem o anatomii człowieka ze „wschodniego” punktu widzenia.
Wychowani w kulturze „zachodu” bardzo dobrze poznaliśmy anatomię człowieka, anatomię ciała fizycznego. Ale oprócz tego ciała fizycznego mamy również inne ciała, tzw. ciała subtelne. Mamy więc ciało uczuciowe, odpowiedzialne za nasze uczucia i emocje, i mamy też ciało mentalne, odpowiedzialne za nasze myślenie. Poza tym, w zależności od systemu, wyróżnia się jeszcze kilka innych, wyższych ciał subtelnych, ale w tym momencie wystarczy nam taka wiedza.

Każde z ciał człowieka funkcjonuje na swoim, specyficznym „poziomie” wibracji. A jednak najczęściej nie dostrzegamy w nas tej różnorodności. Główny powód jest taki, że od dziecka jesteśmy uczeni patrzeć na siebie przez pryzmat swojej cielesności i tego, co „realne”, czyli fizyczne, fizycznie mierzalne itd. Nawet psychologia (psyche – dusza) stosuje metody charakterystyczne dla świata fizycznego chcąc zmierzyć świat duszy.
Rozwinięciem głównego powodu jest pomniejszanie tego, co niefizyczne i niemierzalne. Czy ktoś powiedział Ci, że każde Twoje ciało śni inaczej? Że często tzw. „fałszywe pobudki” w czasie snu, to przejście świadomości z jednego ciała do drugiego? Korzystasz z tych ciał (fizycznego, uczuciowego, mentalnego), ale jednocześnie nie jesteś nimi. Jesteś czymś więcej niż Twoje ciało fizyczne, uczuciowe, mentalne, ale jednocześnie wyrażasz się przez nie.”
Medytacja czakry gardła – żywioł: eter.

Definicje:

Słownik języka polskiego:
Czakra, czakram, ćakra «w filozofii i mistyce hinduskiej: jedno z centrów energetycznych umiejscowionych w ludzkim ciele lub w skorupie ziemskiej»
(Źródło: http://sjp.pwn.pl/szukaj/czakra)

Wikipedia:
Ćakra, czakra, czakram (skr. ćakra „koło”, „okrąg”) – według wierzeń religii dharmicznych oraz ezoteryków, ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych (nadi) i gromadzi się energia prana. Ośrodek ten odbiera, magazynuje i promieniuje energię o wibracji właściwej dla swojej funkcji, która konieczna jest do życia istot (w szczególności ludzi). Rozwijanie czakr prowadzi do rozwoju wewnętrznego i duchowego wyzwolenia.
Istnienie czakr i kanałów energetycznych stanowi składnik wierzeń głównie hinduizmu i buddyzmu tantrycznego. Joga, bioenergoterapia, reiki i wiele technik rozwoju wewnętrznego, bazuje na wiedzy o czakrach. Jako że wiedza o czakrach jest wiedzą ezoteryczną, traktowana jest przez naukowców jako pseudonauka.
[Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%86akra]

Medytacja czakry gardła dla wspierania intuicji, kreatywności, wyrażania siebie w autentyczny sposób.

2 reviews for Medytacja Czakry Gardła – Czakra Gardła, Vishuddha

5.0 out of 5
2
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Ada

  Po wczorajszej medytacji z tym nagraniem (pierwszej), miałam taki sen:
  Idę przez las i słyszę dokładnie jak idę. Dokładnie – tak jakby każdy dźwięk, gdy stopa styka się z podłożem, gdy dotyka każdej pojedynczej igły z igliwia na dróżce. Pomyślałam, że to niesamowite, bo nigdy tak nie słyszałam, i że chyba mój słuch się mocno wyostrzył i że sprawdzę, czy wszystko mogę tak słyszeć. Wtedy taką kakofonię w głowie miałam, że pomyślałam, że muszę to jakoś filtrować. Skupiłam się na jednym dźwięku i zadziałało – reszta była stłumiona. Poszłam w kierunku tego dźwięku, trochę kluczyłam, ale “dźwięk” mnie prowadził. Tak doszłam do wiewiórki, która rozmawiała z jeżem. Wiewiórka odwróciła się do mnie, patrzyła przez chwilę czarnymi oczami i wtedy w głowie usłyszam bardzo głośno: TERAZ WIESZ JAK TO DZIAŁA. I się obudziłam z jeszcze dzwoniącymi tymi słowami.
  Niesamowite przeżycie. Tak wyraźnego snu ze słyszeniem jeszcze nie miałam. Polecam tą medytację!

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Diana

  A ja się rozchorowałam po tej medytacji… Gardło się oczyszcza, i lepiej wczesniej niż później 😉

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

  Zostaw komentarz

  © 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

  Prekognicja.pl
  Shopping cart