Twój IDEAŁ – medytacja otwarcia na spotkanie idealnego partnera, partnerki

Medytacja otwarcia na spotkanie z idealnym partnerem, idealną partnerką. Zanim skorzystasz – przygotuj się do sesji wykonując ćwiczenie z instrukcji.

Format: Mp3 do pobrania ⇊

Czas trwania: 26:57
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 65 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2022

Instrukcja PDF: Tak

39.97

“Twój Ideał”, to medytacja dla najlepszego dla Ciebie związku, przyciągająca Twojego idealnego partnera lub partnerkę. W tej medytacji otwierasz się na spotkanie ze swoim Ideałem.


Medytacja dostępna również w wersji personalizowanej, z Twoim imieniem w nagraniu oraz w wersji dla osób tej samej płci:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Twój Ideał: Jak spotkać swoją drugą połowę
Deal
Medytacja otwarcia na spotkanie z idealnym partnerem, idealną partnerką. Medytacja z Twoim imieniem w wersji dla kobiet i mężczyzn, również dla osób tej samej płci (zaznacz to w komentarzu do zamówienia). Premiera: 25 marca 2022.Format: Mp3 do pobrania ⇊Czas trwania: 26:57 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 65 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: TAK Rok wydania: 2022 Instrukcja PDF: Tak

Jak działa imię w medytacji?

Imię w nagraniu, to potężny dopalacz, który sprawia, że Twoja Podświadomość od razu reaguje na treści, które słyszy.

Działa to podobnie jak wtedy, gdy się zamyślisz, słyszysz swoje imię i od razu reagujesz nawet, jeśli twoje imię wypowiada ktoś obcy do zupełnie innej osoby.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i wie jaki efekt ma uzyskać.

Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.


Twój ideał, twój idealny partner lub partnerka… czasami można zwątpić, czy istnieje. Im dłużej żyjemy, tym więcej życiowych doświadczeń zbieramy.

Im więcej doświadczeń tym, teoretycznie, powinniśmy być mądrzejsi i mieć szerszą wiedzę o sobie i świecie.

Jak to wszystko działa?
Dlaczego doświadczamy takich sytuacji, a nie innych?
Dlaczego spotykamy tych ludzi na swojej drodze?
Czego mają nas nauczyć?
Czego my mamy się nauczyć?

Ludzie są stworzeni do relacji, do łączenia się w pary, do dzielenia się swoim życiem, do wzajemnego dawania i przyjmowania… A jednak coś takiego się dzieje, że relacje, w które wchodzimy, nie zawsze są takie, jak w naszych marzeniach.

Twój Idealny partner, partnerka

Chciałabym przyciągnąć właściwego partnera..
Chciałabym być w szczęśliwym związku jak to zrobić?

Wszechświat jest nieskończony, a więc istnieją tysiące możliwości by żyć w takiej rzeczywistości, której chcesz doświadczać. Co musisz zrobić najpierw?

Najpierw musisz wiedzieć, czym dla ciebie jest szczęśliwy związek? Jaki jest twój idealny partner, idealna partnerka w tym związku? To podstawa – dzięki temu kierujesz swoją uwagę w kierunku, który ma być rzeczywistością.

W medytacji, wizualizacji „Twój Ideał”, otwierasz się na spotkanie z najlepszym dla twojego rozwoju partnerem, partnerką. Zauważasz, jak postrzegasz spotykanych ludzi i nastawiasz się na rozpoznanie jego lub jej, który/a czeka na ciebie.

Stąd przed sesją wykonaj ćwiczenie z instrukcji i opisz swój ideał.

Czy ideał istnieje?

Wszechświat ma nieskończenie wiele możliwości, więc ideał na pewno.

Innym tematem jest, jak po niego sięgnąć.

Pamiętasz historię o mieczu króla Artura? Miecz był idealny, wielu go widziało, wielu próbowało wyciągnąć go ze skały, ale tylko jednemu się udało. Ideał zasługuje na ideał.

Kiedy więc będziesz opisywać swój ideał pamiętaj, że ZASŁUGUJESZ na swój ideał – ODCZUWAJ TO.

Mam złamane serce…
Czy mogę opisać konkretnego człowieka?
Czy moim ideałem może być mój były / moja była?

Na początku masz nieograniczoną ilość możliwości, więc w nieskończoności wariantów Wszechświata istnieje też ten, w którym jesteś razem ze swoim byłym, ze swoją byłą.

Kiedy skupiasz się na czymś konkretnym, wtedy zawężasz swoje możliwości, mówisz światu, że „to jest dla mnie najlepsze”… a świat się zastanawia, „jak ci to dać”.

Kiedy nie skupiasz się na konkretach, wtedy szybciej i łatwiej dostajesz to, czego chcesz – otwierają się drzwi, które najłatwiej otworzyć.

W sytuacji, kiedy trzymasz się swojego „złamanego serca”, to tworzysz świat, w którym masz „złamane serce”. Do tego myślisz o nim, widzisz, że jego, jej nie ma, i co czujesz? No i to właśnie to dostajesz.

Może czas już zdecydować, czego chcesz i pielęgnować uczucia, które chcesz przeżywać?

Możesz nastawić się konkretną osobę zawężając możliwości świata.

Możesz też jasno określić pociągające cię cechy byłego, lub twojej byłej i nastawić się na osobę z tymi cechami. W ten sposób nie zamykasz się przed byłym / byłą i jednocześnie otwierasz się na możliwości Wszechświata.

Rany, przykrości, cierpienie

Co się dzieje, gdy życie w związku mocno nas doświadcza?
Co się dzieje, gdy dostajemy cierpienie zamiast szczęścia?

Gdy partner lub partnerka przestaje być ideałem?
Dlaczego na początku było tak dobrze, a potem bywa różnie?

Wiele książek można o tym przeczytać i wiele napisać, ale ich sens zapewne jest jeden: po coś te doświadczenia są i mają sens w twoim życiu. Jaki to sens?

Nie żyjesz po to, żeby cierpieć i doświadczać przykrości.

Żyjesz po to, żeby wzrastać, uczyć się siebie, poznawać siebie…

Żyjesz, aby zrozumieć kim jesteś.

Ty, Świat, Ludzie, których spotykasz, wskazują ci drogę, korygują, gdy z niej zbaczasz. To proste – masz się czegoś nauczyć, coś zrozumieć i wcielić w życie. Komfort, dostatek, spokojne, poukładane życie – to nie stymuluje do rozwoju.

A zobacz, co się dzieje, gdy człowiek dostaje „przykry” bodziec – no chce go wyłączyć i uniknąć, i można to zrobić szybko. Jednak, gdy „problem” nie został rozwiązany, to najprawdopodobniej przykry bodziec pojawi się ponownie.

Nadal się nie zmieniasz – czego oczekujesz?

Przykrości w związku, „nieudane” związki wskazują ci, co masz zmienić w sobie. Druga osoba w związku może być źródłem cierpienia – jednocześnie bierze na siebie ciężar pokazania drugiej stronie, co ma do przepracowania.

Nic nie robisz z przeszłością?
Nie dziw się, że sytuacje się powtarzają.

Jak korzystać z tej sesji

Przygotowanie: Wykonaj ćwiczenie przygotowujące (jest niżej), w którym określisz, przypomnisz sobie lub skonkretyzujesz, CECHY Twojego idealnego partnera, partnerki.

Czas i miejsce: wybrane przez Ciebie. Ważna jest Twoja intencja – jeszcze przed samą sesją pomyśl, poczuj, że robisz to, aby dać światu sygnał, że jesteś tutaj i jesteś otwarta lub otwarty na spotkanie najlepszego dla Twojego rozwoju partnera lub partnerski.

Pozycja ciała: z prostym kręgosłupem

Słuchawki: zalecane.

Jak często korzystać z nagrania: minimum – zaplanuj trzy kolejne dni, potem raz w tygodniu do końca miesiąca, potem raz w miesiącu dla przypomnienia. Ważne, żeby wyrobić w sobie nawyk „otwartości” i uważności. Gdy dzieje się coś zwracającego Twoją uwagę: obudź się, sprawdź, czy to nie sygnał dla Ciebie, aby zadziałać.

Pamiętaj, że na ogół pierwsza myśl, pierwsze odczucie pochodzi z Twojego Serca (Duszy, Intuicji, Podświadomości, itp.). Gdy zaczynasz interpretować te „bodźce”, które zauważasz, to na ogół kończy się wejściem w „stare schematy” analitycznego umysłu.

Zamiast analizować informacje, zacznij reagować tak, jak czujesz. Przyjmij postawę typu: „tak to zauważyłem – jak mam zareagować?” i pozwól sobie na odczucie (nie wymyślaj!) i zareaguj zgodnie z tym, co się pojawiło.

Dzięki takiej postawie będziesz zauważać więcej możliwości…


Wspierające nagrania w Twojej drodze

Warto przeczytać na blogu:

“Zaczynaj od porządku”

“Prawo Przyciągania: od czego zacząć przyciąganie tego, co chcesz”


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 8
Pokochaj Siebie THETA KAIZEN
Deal

Pokochaj Siebie THETA KAIZEN - z tym albumem przywrócisz Miłość do Siebie, lub zbudujesz ją od podstaw. Medytacja z oddechem. Praca z afirmacjami.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 64:40 (5 utworów) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 155 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak, wymagane Rok wydania: 2019
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji - medytacja prowadzona
Promocja

Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji

Original price was: 24.99zł.Current price is: 14.99zł. -40%
"Tygiel Przemiany Energii dla Związków i Relacji" jest odmianą "Tygla Przemiany Energii" zorientowaną na cele związane z relacjami międzyludzkimi. To ćwiczenie dla Tych wszystkich, którzy są w trakcie lub planują nawiązać kontakt z najlepszymi dla siebie osobami, partnerami czy współpracownikami.Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 35 minut Jakość: Hi-Fi 256 kbps Rozmiar: 55 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Prawo Przyczyny i Skutku - Trudne związki i relacje
Deal
Prawo Przyczyny i Skutku, to "żelazne" prawo Wszechświata. Wszystko ma swoją przyczynę bez względu na to, czy ją znasz, czy nie znasz. Każdy Sukces i porażka ma swoją przyczynę - nie ma "złego" losu... Mp3 do Pobrania Czas trwania: 47 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 73 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 10
Afirmacje miłości, Afirmacje Idealnego Partnera - jak znaleźć swoją drugą połówkę - afirmacje mp3
Deal

Afirmacje miłości: w komplecie trzy nagrania: Afirmacje Oczyszczenia starych schematów i wzorców; Afirmacje wzmocnienia Samooceny; Afirmacje Idealnego Partnera.

Format: Mp3 do PobraniaCzas trwania: 45 minut (3 nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 93 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak (dla wzmocnienia efektu)
 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4
Prawo Przyciągania - Generator Szczęścia w Miłości - medytacja prowadzona dla Kobiet
Deal

Generator Szczęścia w Miłości, medytacja prowadzona przyciągająca Szczęście i szczęśliwe zdarzenia i okoliczności w dziedzinie Miłości. Wersja medytacji dla Kobiet.

Format: Mp3 do pobrania Czas trwania: 50 minut (dwa nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 104 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 5
Sesja regresji hipnotycznej do samodzielnej realizacji, sesje dla zdrowia, miłości, pieniędzy
Promocja

Regresja hipnotyczna do poprzedniego życia, zestaw: Miłość, Pieniądze i Zdrowie

Original price was: 155.40zł.Current price is: 79.97zł. -49%

Komplet medytacji dla regresji hipnotycznej: "Regresja hipnotyczna dla Związków i Miłości", "Regresja hipnotyczna dla Pieniędzy i Pracy", "Regresja hipnotyczna do poprzedniego życia: Zdrowie", Plus: "Medytacja z Piramidą" (2017) i "Auto Regresja Hipnotyczna" (2008).

Format: Mp3 do pobrania Szczegółowy opis nagrań na ich stronach
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Generator Szczęścia w Miłości - medytacja prowadzona dla mężczyzn. Jak przyciągnąć szczęście? Prawo Przyciągania dla Szczęścia.
Deal

Jak przyciągnąć Szczęście w Miłości? Medytacja prowadzona przyciągająca Szczęście, szczęśliwe zdarzenia i okoliczności w dziedzinie Miłości. Wersja medytacji dla Mężczyzn.

Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 50 minut (dwa nagrania) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 104 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: Tak

Specification: Twój IDEAŁ – medytacja otwarcia na spotkanie idealnego partnera, partnerki

wersja

dla kobiet, dla mężczyzn

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart