Wysoka Samoocena i Akceptacja Siebie. 4-tygodniowy program zwiększania Poczucia Własnej Wartości.

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7

Afirmacje Wysokiej Samooceny: 4-tygodniowy program zwiększania poczucia własnej wartości.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 01:52:22 (6 nagrań, wersja dla kobiet + mężczyzn)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 271 MB (3 pliki ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Rok wydania: 2021

Instrukcja PDF: Tak

39.99

ISBN N/A

Przed Tobą drugi album z afirmacjami Wysokiej Samooceny. Tym razem postanowiłem dać Ci narzędzie i instrukcję, dzięki której w ciągu miesiąca zwiększysz swoje poczucie własnej wartości. Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe, ale pod dwoma warunkami.

Wysoka Samoocena i Akceptacja Siebie

Po pierwsze: Twoja systematyczność i zaangażowanie. To warunek konieczny wprowadzenia zmiany – bez Ciebie nic się nie uda. Jeśli więc myślisz o tym albumie, jak o działaniu okazjonalnym, od czasu do czasu, jak sobie przypomnisz, albo „znajdziesz czas”, to… oczywiście możesz tak z niego korzystać, ale traktuj go wówczas bardziej jak doraźne lekarstwo na stres i wzmocnienie, niż narzędzie zaplanowanej zmiany. (Chyba, że masz swój własny plan działania)

Po drugie, jeśli masz zaniżone poczucie własnej wartości, to prawie pewne jest, że, zwłaszcza w początkowym okresie zwiększania samooceny, nasilą się sytuacje i okoliczności, które będą ciągnęły Cię do starych schematów niskiej samooceny.

Musisz mieć tego świadomość – zmieniając swoją samoocenę, zmienisz nie tylko siebie, ale również ludzi, którzy Cię otaczają. Część z nich odnosiła korzyści z tego, jaka byłaś lub jaki byłeś – teraz zmieniasz siebie, a oni albo też się zmienią, albo odejdą z Twojego życia.

Dlatego oprócz nagrań masz do dyspozycji algorytm „Jak postępować, gdy wracają stare programy” – jest niezbędny, aby ułatwić Ci przyjęcie nowej jakości siebie.

Do dyspozycji masz 4 nagrania:

  • #1 – długa sesja ze wstępem i prawie setką afirmacji.
  • #2 – 10-minutowe nagranie z wybranymi afirmacjami.
  • #3 i #4 – dwa nagrania z „Oddechem Wysokiej Samooceny”

Nagrania #1 i #2 są w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

Każde nagranie zawiera podkład dźwiękowy ze wszystkimi afirmacjami w tle. Te afirmacje są ciche – trafiają do Twojej Podświadomości, a Twój logiczny umysł nie musi się nimi zajmować.

Wszystkie wskazówki znajdziesz w dołączonej instrukcji PDF.


Kim jestem

Nazywam się Paweł R. Stań. Z wykształcenia jestem m.in. pedagogiem i terapeutą zajęciowym.
Moją pasją jest medytacja i praca ze świadomością. Wyrażam siebie tworząc nagrania audio – medytacje, wizualizacje, afirmacje publikuję od 2007r. Tematyka rozwoju duchowego i osobistego towarzyszy mi od 30 lat.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Afirmacje mp3 - Wysoka Samoocena
Deal
Poczucie Własnej Wartości, to indywidualna ocena, która decyduje o tym, co czujemy i myślimy na temat swojego prawa do istnienia w świecie i do wyrażania bez obaw swojej osobowości. Aktywne Afirmacje Mp3 DownloadCzas trwania: 56 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 92 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja Pdf: Tak (13 stron)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Prekognicja.pl
Shopping cart