BÓG UZDRAWIA – podróż medytacyjna – wersja z Twoim imieniem, personalizowana

Bóg Uzdrawia, wersja z imieniem. Czas realizacji do 5 dni pracujących. Nagranie PERSONALIZOWANE.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 56:53
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 136 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2022

Instrukcja PDF: Tak

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

97.99

Flash Sale
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Uzdrawiająca medytacja uwalniająca od tego, co już Ci nie służy. W tej medytacji otwierasz się na swój boski pierwiastek i uzdrawiasz to, co pragnie wrócić do harmonii.


Wersja personalizowana, medytacja “BÓG UZDRAWIA” z Twoim imieniem. Czas realizacji: do 5 dni pracujących. Posłuchaj fragmentu:To jest spotkanie z Bogiem, ale trochę inne niż tradycyjna modlitwa, czy medytacja chrześcijańska.

Twoja podróż zaczyna się przejściem od codziennej krzątaniny do spokojnego relaksu ciała, myśli i uczuć – do stanu, w którym bardzo łatwo wyobrażać sobie różne rzeczy.

BÓG UZDRAWIA, to połączenie twórczej wizualizacji i podróży medytacyjnej, której celem jest otwarcie na bożą moc i zgoda na działanie tej Mocy w życiu, doświadczanie jej w ciele, myślach, uczuciach, sytuacjach dnia codziennego.

Jest tu miejsce na oddanie Bogu tego, czego nie chcesz, co ci ciąży, co chcesz rozwiązać.

Jest tu miejsce na wyrażenie swojego pragnienia i zostawienie go Bogu.

Miejsce na zawierzenie bożej Mądrości i Mocy.

Kanałem, który to spina jest Jezus. To spotkanie z Chrystusem wędrującym i uzdrawiającym, doświadczanie go jako kanału bożej Miłości, doświadczanie na poziomie energetycznym.

Dla kogo jest Bóg Uzdrawia

To będzie dobre doświadczenie dla kogoś wychowanego, albo urodzonego w tradycji chrześcijańskiej.

Ale nie ma tutaj proszenia się, umartwiania, niezasługiwania, poniżania się, warunkowego podejścia do relacji Człowiek – Bóg (zobacz Telefon od Boga).

Zasada jest jedna: jesteś Dzieckiem Boga. Na końcu, razem z bliskimi, staniesz w świetle Boga i otworzysz się na czystą, bożą Moc.

Opowiadam Ci o tym, bo ta podróż jest personalizowana. Aż mam dreszcze, gdy wyobrażam sobie jak Jezus bierze mnie za rękę, patrzy ciepłym spojrzeniem w oczy i łagodnie mówi: “Paweł! Miłosierdzia chcę, a nie ofiary”… i ta fala gorąca przechodząca przez całe ciało…

Czas trwania: 56:53

Pozycja ciała: leżąca w zacienionym pomieszczeniu; sleepmask lub coś innego zasłaniającego oczy.

Słuchawki: wymagane.

Uwagi: można zasnąć w trakcie. W tym przypadku to dobrze, gdy świadomość się wyłącza, a podświadomość przejmuje stery.

BÓG UZDRAWIA – dla kogo to NIE JEST

To nie jest nagranie “religijne” – wiem, że są ludzie, dla których imię Jezus kojarzy się jednoznacznie źle z religią, nadużyciami Kościoła, systemem ciemiężenia i ucisku. Jeśli masz takie skojarzenia – to nie jest nagranie dla ciebie, bo samo imię będzie wywoływać u ciebie negatywne reakcje.

W tej medytacji Jezus jest symbolicznym przedstawieniem Boga, Uniwersum, Wszechświata, WszechObecności – tej Zasady, która jest Wszystkim, i do której zawsze możesz się odwołać.

Dla jasności, nie potrzebujesz pośredników między Tobą a Bogiem.
Jeśli z nauki religii pamiętasz, że Jezus jest Bogiem, to pamiętaj jeszcze, że najpierw jest synem Boga, który mówi “ja i Ojciec jedno jesteśmy”… a że syn jest dzieckiem i wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, to kim jesteśmy?
I do tego dążymy.

Czy korzystając z tej medytacji trzeba być osobą wierzącą?

Jeśli wiarę utożsamiasz z religią – nie trzeba. Jednocześnie dla osoby “wierzącej” słowa Jezusa łączą się z konkretnym ładunkiem uczuciowym i mentalnym, wywołującym konkretne reakcje – wzmacniamy te pozytywne.


Wersja z imieniem “BÓG UZDRAWIA”, medytacja personalizowana. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Jak korzystać z sesji “Bóg Uzdrawia”

Przygotowanie: jeśli masz temat, który chcesz uzdrowić, to pomyśl o nim przed sesją. Temat może dotyczyć dowolnej dziedziny życia, zdrowie, relacje międzyludzkie, związki miłość, pieniądze…
Jeśli chcesz zatroszczyć się o uzdrowienie kogoś innego, to w sesji jest miejsce i na to.

Czas i miejsce: zarezerwuj sobie godzinę, w której nikt nie będzie ci przeszkadzać. Zadbaj o nastrój. Zasłoń oczy – możesz użyć sleepmask lub zrolowanej koszulki, ręcznika, itp. Zadbaj o odpowiedni poziom energii witalnej. Mając zbyt niski poziom energii, np. po pracy – spokojnie zaśniesz.

Pozycja ciała: polecam leżącą.

Słuchawki: zalecane.

Jak często korzystać: jak czujesz, że chcesz, że to dla ciebie dobre. Ważne: nie zmuszaj się.

Uwagi do medytacji

Twoje ciało najlepiej wie, czego potrzebujesz, więc spokojnie zaakceptuj zaśnięcie w trakcie sesji. Uzdrowienie nie jest domeną logicznego/świadomego umysłu, a podświadomość doskonale rozumie treści, których dotyka.

BÓG UZDRAWIA – instrukcja PDF

Po co IMIĘ w medytacji?

> Teraz zobacz, jak Jezus uśmiecha się do Ciebie i mówi: “Beato… jestem przy Tobie. Zawsze byłem i będę…”

Bo na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.


Nagrania o podobnej tematyce

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 11
Telefon od Boga (medytacja prowadzona)
Deal
Medytacja prowadzona "Telefon od Boga" jest przekazem dla Twojej Podświadomości, dzięki któremu osłabisz negatywne przekonania, wprowadzisz nowy sposób postrzegania siebie i świata, a co za tym idzie - nową jakość działania.Format: Mp3 do Pobrania Czas trwania: 17 minut (wersja 2018) Jakość: Hi-Fi 192 kbps Rozmiar: 26 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Medytacja z Duchowym Mistrzem
Promocja

Medytacja z Duchowym Mistrzem

Original price was: 29.97zł.Current price is: 19.99zł. -33%

Celem tej medytacji jest pogłębienie relacji z Twoim Duchowym Mistrzem i pobudzenie ciał subtelnych. Duchowy autorytet, nauczyciel duchowy - mam tu na myśli urzeczywistnione, albo bliskie urzeczywistnienia istoty.

Mp3 DownloadCzas trwania: 28 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 45 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Rok wydania: 2015
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 7
Transerfing Rzeczywistości - Medytacja z Aniołem
Promocja

Medytacja z Aniołem – Twoje zaproszenie dla Anioła

Original price was: 24.99zł.Current price is: 14.99zł. -40%

"Medytacja z Aniołem" która przywraca i pogłębia Twoją relację z Aniołem. Sesja wizualizacji z inspiracji rosyjskojęzycznego zbioru "Трансерфинг Реальности. Вадим Зеланд" oraz "Szelest porannych gwiazd".

Mp3 Download Czas trwania: 21:20 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 51 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak Instrukcja PDF: Tak Rok wydania: 2019

Specification: BÓG UZDRAWIA – podróż medytacyjna – wersja z Twoim imieniem, personalizowana

Wybierz imię

Agnieszka, Andrzej, Aneta, Ariel, Ania, Anna, Asia, Beata, Bożena, Cezary, Damian, Dominik, Dorota, Ela, Ewa, Gabriel, Gosia, Grzegorz, Halina, Henryk, Iza, Izabela, Jarek, Jerzy, Joanna, Jola, Justyna, Karol, Karolina, Kasia, Katarzyna, Krzysiek, Krzysztof, Kuba, Łukasz, Maciej, Magdalena, Małgorzata, Małgosia, Marcin, Marek, Mariola, Mariusz, Marta, Marzena, Mateusz, Michał, Milena, Mieczysław, Monika, Natalia, Ola, Olga, Patryk, Paweł, Piotr, Przemek, Radek, Radosław, Rafał, Robert, Sylwia, Tomasz, Tomek, Urszula, Wioleta, Witek, Witold, Zbyszek, Zuzanna, dodaj imię

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart