Świadomość POZA CIAŁEM – Afirmacje z IMIENIEM i oddechem Wima Hofa

Personalizowane, afirmacje z imieniem i oddechem Wima Hofa w temacie Świadomości poza ciałem (OBE, LD). Czas realizacji do 5 dni pracujących.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 25:27 (+ krótka wersja TYLKO z 3 seriami oddechów, bez afirmacji “oczyszczenia”, 11:25)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 89 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2021

87.99

Wersja personalizowana “Afirmacji Świadomości poza Ciałem z oddechem Wima Hofa”, afirmacje z imieniem. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Afirmacje z oddechem metodą Wima Hofa: Świadomość poza Ciałem
Deal

Afirmacje z oddechem Wima Hofa w temacie Świadomości poza ciałem (OBE, LD).

Mp3 do pobrania Czas trwania: 25:27 (+ krótka wersja TYLKO z 3 seriami oddechów, bez afirmacji "oczyszczenia", 11:37) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 89 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2021
 

Jeśli pytasz mnie, po co afirmacje dla świadomości poza ciałem, to odpowiem Ci, że jeszcze nie spowszedniały mi te doświadczenia i każde jest dla mnie ważnym przeżyciem. Tak, to nagranie dla siebie stworzyłem 🙂 ?

Świadomość poza ciałem

Powiesz może, że są lepsze techniki na “świadomość poza ciałem”…
i ja się z tym zgadzam, i nie zgadzam…
Techniki są tak dobre, jak dobrze korzystają z nich ludzie – to ludzie działają, a nie techniki. Najlepsza, wielokrotnie sprawdzona technika nie pomoże, gdy akurat u człowieka “taki” okres w życiu… i już.
Czy technika przestała działać?
Nie. To CZŁOWIEK się zmienia…

Podstawową wartością w tym nagraniu NIE są afirmacje.
Podstawową wartością jest Twoja praktyka oddechowa, zwiększenie energetyki i ukierunkowanie nadmiaru energii na to, co chcesz – na Twój CEL.

JAK korzystasz z energii, którą pozyskujesz w trakcie sesji – to zależy od Ciebie. Możesz ją wykorzystać na płaszczyźnie fizycznej, i albo duchowej. TY wiesz najlepiej co i jak zrobić.

Energetyka ciała i ducha

Technika oddechowa w tym nagraniu jest jak generator prądu, a ciało jak akumulator. Afirmacje są jak przewód, po którym prąd płynie.

W tym nagraniu zasilasz swoją świadomość w kierunku zauważania tego, co dzieje się wokół Twojej świadomości. To, że jesteś Świadomością, która ma ciało, to powinno być dla Ciebie oczywiste. To, że jesteś człowiekiem, też powinno być oczywiste – jesteś istotą duchową, która ma ciało.

Co daje doświadczenie świadomości poza ciałem?

Mi dało poczucie wolności i zrozumienie: jaka jest moja natura, jak działają myśli i uczucia, że duchowość też jest “materialna”, ale bardziej “plastyczna” niż materia ciała fizycznego… To ten rodzaj zrozumienia, w którym WIESZ KIM JESTEŚ i przez co się przejawiasz. JA, to moja Świadomość, a ciało jest jej awatarem.

Co to daje w praktyce?

Spokój… a w pewnym momencie jeszcze takie pobłażliwe spojrzenie na tych wszystkich, którzy chcą ci wmówić, że to ciało jest najważniejsze, że wszystko kręci się wokół ciała i bez ciała, to koniec, już po tobie…

Co doświadczenie poza ciałem dało Tobie?


Nagranie na bazie metody oddechowej Wima Hofa z afirmacjami prowokującymi doświadczenia poza ciałem.

Afirmacje Świadomości POZA CIAŁEM
z imieniem i oddechem
Wima Hofa

Personalizowana wersja “Afirmacji Świadomości POZA CIAŁEM z oddechem Wima Hofa”, to 3 serie po 30 oddechów z afirmacjami:

1. Usuwanie starych, blokujących programów

2 i 3. Afirmacje Świadomości poza ciałem

Koniec sesji, to swobodne doświadczenie ciała lub wybranych afirmacji, które są w tle, z Twoim imieniem. Od ciebie zależy, czy więcej uważności dajesz odczuciom z ciała, czy bardziej świadomie skłaniasz się ku treściom z afirmacji.

Całe nagranie jest rodzajem przesłania energetycznego – jest potwierdzeniem Twojej aktualnej praktyki i wyznaczonego kierunku.


Jak korzystać z afirmacji z oddechem Wima Hofa

 • przygotuj słuchawki. Jeśli nie masz, to bez słuchawek też możesz, ale nie będzie to tak efektywne
 • robisz serię 30 dynamicznych oddechów
 • słyszysz afirmacje, których logiczny umysł nie ma czasu zinterpretować
 • afirmacje w serii oddechów trafiają bezpośrednio do Podświadomości
 • w czasie długiego zatrzymania oddechu logiczny umysł obserwuje co się dzieje z ciałem
 • sugestie w czasie długiego zatrzymania oddechu potwierdzają wcześniejsze afirmacje
 • logiczny umysł skupia się na afirmacjach i odczuciach z ciała – interpretuje je jako „wprowadzanie zmian przez podświadomość”
 • po ostatniej serii możesz pomedytować, albo łagodnie wrócić do normalnych czynności dnia

Afirmacje dla Podświadomości najlepiej działają, gdy omijają logiczny umysł. Zauważ, że kiedy słyszysz afirmacje w trakcie serii oddechów, to logiczny umysł (Twoja świadomość) bardzo skupia się na rytmie i technicznych aspektach oddechu. Logiczny umysł jest świadomy afirmacji, słyszy je, ale nie analizuje treści, bo nie ma na to czasu.

W kilkanaście minut niesamowicie doładowujesz się energetycznie na poziomie fizycznym poprzez oddech i jednocześnie wprowadzasz nowe programy do Podświadomości.

Do dyspozycji masz również drugie nagranie, krótka wersja TYLKO z trzema 3 seriami oddechów, bez afirmacji oczyszczenia (11:25)

Kiedy korzystać z afirmacji poza ciałem

 • korzystaj z nagrania co dzień, 1,2,3 razy dziennie – jak czujesz
 • korzystaj z nagrania najpóźniej na godzinę przed zaśnięciem (żeby zbyt duża energetyka nie przeszkadzała w zaśnięciu)
 • nie korzystaj z tych afirmacji bezpośrednio po jedzeniu, ani prowadząc pojazdy mechaniczne

Zamówienie nagrania z imieniem

Zamawiając personalizowaną wersję tego albumu wybierz imię lub opcję “dodaj imię”

Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

UWAGA:

 • Uwaga, jeśli znasz klimat świadomego wychodzenia z ciała, to odczuwane w trakcie sesji wibracje wydadzą ci się znajome.
 • Jeśli nie znasz metody oddechowej Wima Hofa, to najpierw sprawdź, czy taka forma odpowiada Ci – poniżej instruktaż Wima i analogiczne nagranie z afirmacjami.
  Oddech w nagraniu jest bardzo dynamiczny – znacząco zwiększasz swoją energetykę
 • Zobacz “Refleksje z praktyki Afirmacji z Oddechem Wima Hofa”
 • Do dyspozycji masz również drugie nagranie, krótka wersja TYLKO z trzema 3 seriami oddechów, bez afirmacji oczyszczenia (11:25)

Świadomość POZA CIAŁEM – afirmacje z oddechem Wima Hofa PDF


Zobacz, jak oddychać metodą Wima Hofa (są napisy PL), a nagranie z afirmacjami jest również na YouTube: Metoda Wima Hofa z afirmacjami


Afirmacje POZA CIAŁEM z oddechem Wima Hofa

wczesna wersja


Samouczek oddechowy Wima Hofa autorstwa Wima Hofa

Pierwszy film z bezpłatnego mini kursu Wima Hofa

 


Twoje imię w nagraniu
– nagranie personalizowane

Na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Specification: Świadomość POZA CIAŁEM – Afirmacje z IMIENIEM i oddechem Wima Hofa

Wybierz imię

Agnieszka, Andrzej, Ariel, Asia, Beata, Bożena, Cezary, Damian, Dominik, Dorota, Ela, Ewa, Gabriel, Gosia, Grzegorz, Henryk, Iza, Izabela, Jacek, Jarek, Joanna, Jola, Justyna, Karol, Karolina, Kasia, Katarzyna, Krzysiek, Krzysztof, Kuba, Łukasz, Maciej, Magdalena, Małgorzata, Małgosia, Marcin, Marek, Mariola, Mariusz, Marta, Marzena, Mateusz, Michał, Mieczysław, Monika, Natalia, Ola, Olga, Patryk, Paweł, Piotr, Przemek, Radek, Radosław, Rafał, Robert, Sylwia, Tomek, Urszula, Wioleta, Witek, Witold, Zbyszek, Zuzanna, dodaj imię

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart