Mentalna aktywacja Szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej | medytacja z Twoim imieniem

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 4

Personalizowana podróż medytacyjna “Mentalna aktywacja szyszynki” – czas realizacji do 5 dni pracujących; niektóre nagrania dostępne w ciągu 1-2 minut. Nagranie z IMIENIEM, medytacja personalizowana.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 30:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 77 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2021

79.97

ISBN N/A

Wersja personalizowana podróży medytacyjnej, medytacja z Twoim imieniem. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.


Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodościPodróż medytacyjna “Mentalna aktywacja szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej” jest inspirowana tekstem medytacji z książki “Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości” Stefan Limmer, dr Birgitt Tauber-Rusch. Medytacja z książki jest również dostępna w formie nagrania, bezpłatnie, w języku niemieckim, na stronie autorów www.wunderwerk-zirbeldruese.de

Zachowałem idee tej podróży medytacyjnej, choć tekst przefiltrowałem przez moje Serce i Umysł.

Mentalna aktywacja szyszynki

Autorzy, pod pojęciem “aktywacji mentalnej” rozumieją pracę z podróżami mentalnymi (wizualizacja, medytacja) w stanie lekkiego transu. W procesie mentalnej aktywacji szyszynki zalecają medytacje w kolejnych tematach:

  1. Aktywacja miłości do samego siebie
  2. Aktywowanie i łączenie źródeł mądrości: mózg w głowie, mózg w sercu, mózg w brzuchu
  3. Oczyszczanie i ponowne programowanie pamięci komórkowej szyszynki
  4. Aktywowanie i łączenie czakr
  5. Skierowanie energii na szóstą czakrę (połączenie szóstej i siódmej czakry i aktywacja szyszynki)
  6. Aktywacja energii kundalini

Wg autorów tekst medytacji z książki zastępuje wszystkie medytacje zalecane w procesie mentalnej aktywacji szyszynki. Pamiętaj jednak, że tekst w książce jest tłumaczeniem i mogły wkraść się do niego różne zakłócenia wynikające z tłumaczenia, np.
Z kulą w dłoniach wchodzisz do wnętrza tej komórki i widzisz przed sobą, pośrodku przestrzeni międzykomórkowej, mały filar, na którym leży…” – jeśli pamiętasz odrobinę biologii, to wiesz, że przestrzeń międzykomórkowa jest między komórkami, a nie we wnętrzu komórki.

Procedura w każdej medytacji jest podobna

Miejsce: spokojne i komfortowe dla Ciebie.

Czas: w którym nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać. Wyłącz telefon, komunikatory, domofony, itp.

Artefakty: niech podróż medytacyjna będzie dla Ciebie wyjątkowym czasem. Możesz zapalić świecę, kadzidło, kominek eteryczny… stwórz najlepszą dla siebie atmosferę, tak jak lubisz i czujesz.

Pozycja ciała: wygodna, z prostym kręgosłupem. W czasie podróży jesteś w stanie relaksu, w stanie lekkiego transu. Możesz siedzieć lub leżeć. Możesz okryć się kocem, żeby nie zmarznąć. Możesz zasłonić oczy sleep mask, mind fold, zrolowanym t-shirt’em.

Rozluźnienie ciała: w czasie medytacji Twoje ciało powinno być rozluźnione. Jeśli w którymś momencie zauważysz gdzieś w ciele napięcie – po prostu rozluźnij to miejsce.

Zrozumienie: w podróż medytacyjną wyruszasz swoim “Twórczym Umysłem” – tutaj logiczny umysł staje się obserwatorem, a wcześniej kapitanem, który wyznacza kierunek podróży. Nie działasz “siłą woli”.

Podróż medytacyjna “Mentalna aktywacja Szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej”

Szczegóły techniczne nagrania, bębny, dudnienia różnicowe synchronizujące półkule mózgowe.

Autorzy “Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości”

Dr. rer. nat. Birgitt Täuber-Rusch studiowała biologię i doktoryzowała się w 2002 roku. Szczególnie interesuje ją sprawność fizyczna ludzi, wpływ świadomości na nasze samopoczucie oraz relacje między ciałem, umysłem i duszą. Od 2010 roku jest wykwalifikowanym nauczycielem jogi dziecięcej, nauczycielem jogi i naturopatą. W swojej praktyce i pracy jako nauczycielka jogi łączy swoją naukowo potwierdzoną wiedzę biologiczną z duchową wiedzą o jodze, szamanizmie i perspektywach naturopatycznych oraz alternatywnych metodach leczenia.

Stefan Limmer od ponad 20 lat zajmuje się ludzką świadomością, technikami transu szamańskiego do odkrywania i poszerzania świadomości oraz interakcjami zewnętrznych i wewnętrznych czynników na nasze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. W swojej wieloletniej pracy jako biolog budowlany szczególnie interesował się związkami między naszym (żywym) środowiskiem a naszym zdrowiem. Autor jest naturopatą i od 2005 roku towarzyszy swoim klientom i kursantom w ich terapiach oraz jako lider seminariów i szkoleń z metod uzdrawiania szamańskiego, energetycznego i medycyny alternatywnej.


Inne medytacje

W temacie aktywacji szyszynki zobacz opis medytacji: Stymulacja Wewnętrznego Oka

W temacie programowania czakr i DNA zobacz opis: Uzdrawianie w Piramidzie: Czakry i DNA


Twoje imię w nagraniu
– nagranie personalizowane

Na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Podróż medytacyjna

 

Specification: Mentalna aktywacja Szyszynki: wymazywanie i programowanie pamięci komórkowej | medytacja z Twoim imieniem

Wybierz imię

Agnieszka, Andrzej, Anna, Ariel, Asia, Beata, Bożena, Cezary, Damian, Dominik, Dorota, Ela, Ewa, Gabriel, Gosia, Grzegorz, Henryk, Iza, Izabela, Joanna, Jola, Justyna, Karol, Karolina, Kasia, Katarzyna, Krzysiek, Krzysztof, Kuba, Łukasz, Maciej, Magdalena, Małgorzata, Małgosia, Marcin, Marek, Mariola, Mariusz, Marta, Marzena, Mateusz, Michał, Mieczysław, Monika, Natalia, Ola, Olga, Patryk, Paweł, Piotr, Przemek, Radek, Radosław, Rafał, Robert, Sylwia, Tomek, Urszula, Wioleta, Witek, Witold, Zbyszek, Zuzanna, dodaj imię

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart