Płatności uzupełniające ustalane indywidualnie np koszt wysyłki CD Pocztą

Płatności uzupełniające, np. koszt wysyłki CD Pocztą Polską

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Płatności uzupełniające ustalane indywidualnie, np. koszt CD (dla nagrań, które są tylko w wersji do pobrania), koszt przesyłki Pocztą Polską, itp.
Również PERSONALIZACJA nagrania. Przeczytaj opis niżej!

Wyczyść
SKU: plt Category:

Płatności uzupełniające ustalane indywidualnie, np. koszt CD (dla nagrań, które są tylko w wersji do pobrania), koszt przesyłki Pocztą Polską, itp.

Jeśli nie wiesz, którą opcję płatności wybrać – skontaktuj się odpisując na maila z potwierdzeniem zamówienia, lub napisz na mind @ prekognicja .pl

Najczęstsze pytacie o:

Polska + CD” (12,50 zł) – dotyczy wysyłki nagrań na zwykłej płycie CD (Verbatim, Sony, Platinum, Omega, itp., koperta) – dotyczy najczęściej nagrań, które NIE mają odpowiednika w postaci dedykowanej wersji CD. W komentarzu do zamówienia zostaw adres do wysyłki.

Wysyłka Polska” (10 zł) – dotyczy wysyłki zamówionej dedykowanej CD (płyta z nadrukiem i pudełkiem), dla której NIE została opłacona przesyłka pocztowa. W komentarzu do zamówienia zostaw adres do wysyłki.

Europa + CD” (23 zł) – dotyczy wysyłki nagrań dla 1 CD na terenie Europy (skontaktuj się, aby potwierdzić ten koszt). Prześlij maila jak ma być zaadresowana przesyłka.

„Zamówiłem wersję mp3 do pobrania, a chciałbym na dedykowanej CD z pudełkiem, co zrobić?” – opłać różnicę między wersją na CD a wersją Mp3 do pobrania + koszt przesyłki. Skorzystaj z opcji „inne koszty„. W komentarzu do zamówienia zostaw adres do wysyłki. Napisz, jeśli masz wątpliwości.

Opcja personalizacji „Afirmacji…” – w uwagach do zamówienia wpisz swoje imię, jakie chcesz, żeby znalazło się w nagraniu, np.: Anna – Anno, Piotr – Piotrze, Magdalena – Magdaleno…

 

Specification: Płatności uzupełniające, np. koszt wysyłki CD Pocztą Polską

Koszt... wysyłka Polska, Polska + CD, Europa + CD, inne koszty, Personalizacja "Afirmacje Zmiany"

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

PREKOGNICJA.pl
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło