Moc Kobiety, medytacja

Płatności uzupełniające, np. koszt wysyłki CD Pocztą Polską

SKU plt Category

Płatności uzupełniające ustalane indywidualnie, np. koszt CD (dla nagrań, które są tylko w wersji do pobrania), koszt przesyłki Pocztą Polską, itp.
Również PERSONALIZACJA nagrania. Przeczytaj opis niżej!

Płatności uzupełniające ustalane indywidualnie, np. koszt CD (dla nagrań, które są tylko w wersji do pobrania), koszt przesyłki Pocztą Polską, itp.

Jeśli nie masz pewności, którą opcję płatności wybrać – skontaktuj się odpisując na maila z potwierdzeniem zamówienia, lub napisz na mind @ prekognicja .pl

Najczęściej pytacie o:

Paczkomaty InPost – 15zł (w uwagach podaj adres paczkomatu oraz nr telefonu)

Kurier InPost – 17zł (w uwagach podaj imię i nazwisko, adres do wysyłki oraz nr telefonu)

Polska + CD” (13,50 zł) – dotyczy wysyłki nagrań na markowej płycie CD (Verbatim, Sony, Platinum, Omega, itp., koperta) – dotyczy najczęściej nagrań, które NIE mają odpowiednika w postaci dedykowanej wersji CD. W komentarzu do zamówienia zostaw adres do wysyłki.

Wysyłka Polska” (11 zł) – dotyczy wysyłki zamówionej dedykowanej CD (płyta z nadrukiem i pudełkiem), dla której NIE została opłacona przesyłka pocztowa. W komentarzu do zamówienia zostaw adres do wysyłki.

Europa + CD” (27 zł) – dotyczy wysyłki nagrań dla 1 CD na terenie Europy (skontaktuj się, aby potwierdzić ten koszt). Prześlij maila jak ma być zaadresowana przesyłka.

“Zamówiłem wersję mp3 do pobrania, a chciałbym na dedykowanej CD z pudełkiem, co zrobić?” – opłać różnicę między wersją na CD a wersją Mp3 do pobrania + koszt przesyłki. Skorzystaj z opcji “inne koszty“. W komentarzu do zamówienia zostaw adres do wysyłki. Napisz, jeśli masz wątpliwości.

Opcja personalizacji “Afirmacji…” – w uwagach do zamówienia wpisz swoje imię, jakie chcesz, żeby znalazło się w nagraniu, np.: Anna – Anno, Piotr – Piotrze, Magdalena – Magdaleno… Zapytaj o termin realizacji nagrania (na ogół jest do 5 dni roboczych).

Opcja personalizacji “WDZIĘCZNOŚĆ – praktyka Przyjmowania i Kreacji” – płatność uzupełniająca do zakupionego nagrania: 40zł. W komentarzu podaj imię w mianowniku. Zapytaj o termin realizacji nagrania (na ogół jest do 5 dni roboczych).

Opcja personalizacji drugiego nagrania z albumu “Słuchaj, gdy Śpisz: Układ Krążenia” – płatność uzupełniająca do drugiego nagrania z zakupionego albumu: 35zł. W komentarzu podaj imię w mianowniku. Zapytaj o termin realizacji nagrania (na ogół jest do 5 dni roboczych).

Specification: Płatności uzupełniające, np. koszt wysyłki CD Pocztą Polską

Koszt...

wysyłka Polska, Polska + CD, Europa + CD, inne koszty, Personalizacja "Lustro Pieniędzy", Personalizacja "WDZIĘCZNOŚĆ…", Personalizacja "Układ Krążenia" 2-gie nagranie, InPost PACZKOMATY, InPost KURIER

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2023 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart