Forma Myślowa : TRANSERFING | slajd, deklaracja, konstatacja, afirmacje
Jak działa Projektor Rzeczywistości? W Projektorze Rzeczywistości człowiek zapisuje formy myślowe – kadry rzeczywistości, którą chce doświadczać w świecie.
Mp3 Download ⇊
Czas trwania: 23:20 (2 nagrania)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 56 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Pierwotna cena wynosiła: 29.97zł.19.99złAktualna cena wynosi: 19.99zł.
“Forma myślowa dla Transerfingu” – nagranie wspierające skuteczność Transerfingu inspirowane książką Vadima Zelanda “Проектор отдельной реальности“.
Jak działa Projektor Rzeczywistości
W projektorze rzeczywistości człowiek zapisuje formy myślowe i slajdy – kadry tej rzeczywistości, którą chce doświadczać w swoim świecie – tak kręci swój film. Działa to odwrotnie do typowego kręcenia filmu, gdzie otaczającą rzeczywistość zapisuje się na karcie pamięci. Tutaj obraz z projektora jest rzutowany na otaczający świat, a człowiek dba o to, aby utrzymywać w projektorze właściwe kadry. Dlatego takiego człowieka nazywa się Nadawcą – on świadomie nadaje swoje slajdy, transmituje swoją wybraną rzeczywistość.
Nagranie dostępne również w zestawie:
Transerfing Rzeczywistości: komplet nagrań
47.99zł – 149.99złFORMA MYŚLOWA (мыслеформа, myślokształt)
Czym jest “forma myślowa”? Co odróżnia formę myślową od slajdu?
V. Zeland pisze, że forma myślowa, to działanie wyrażone słowami. Działając, człowiek porusza sobą i przedmiotami materialnymi. Forma myślowa, to ruch myśli. Kiedy myślisz, kierujesz ruch swoich myśli w wybranym kierunku poruszając rzeczywistością w metafizycznym wymiarze. Jeśli dzieje się to ciągle i systematycznie, wówczas metafizyczny plan stopniowo materializuje się w rzeczywistości.
Jak stworzyć własną formę myślową?
Forma myślowa powinna być stanowczym, pewnym i pozytywnym stwierdzeniem. To zamiar człowieka wyrażony słowami. Krótko określ, co chcesz osiągnąć w określonej sferze – to będzie forma myślowa.
Slajd to jest to, co sobie wyobrażamy. Forma myślowa to jest to, co mówimy. Ale że można i slajd wyrazić słowami, więc opowiedziany slajd staje się formą myślową.
Zeland pisze, że nie ma zasadniczej różnicy między slajdem a formą myślową. Co więcej, jeśli chcesz, możesz nie ograniczać siebie zasadami typu „deklaracje rano, konstatacje wieczorem”. Forma myślowa również może być połączeniem slajdu, deklaracji i konstatacji. Nie ograniczaj siebie. Rób tak, jak ci się podoba, jak podpowiada Ci serce. Ważne, żeby „kręcić swój film”!
Jak korzystać z “Formy myślowej…”?
Do dyspozycji masz dwa nagrania. W pierwszym (15:02) znajdziesz trzyminutowy wstęp z odwołaniem do koherencji serca i przepływu energii, a następnie jest forma myślowa i zakończenie. Forma myślowa składa się tutaj z dwóch części. W pierwszej po prostu jej słuchasz skupiając się na formie lub oddechu. W drugiej części masz czas na wypowiadanie na głos lub w myślach kolejnych afirmacji.
Drugie nagranie (8:18), to forma myślowa bez wstępu i zakończenia.
Forma myślowa jest w drugiej osobie liczby pojedynczej – afirmacje powtarzasz w 1 os. lp.
Czas i miejsce: dowolne takie, w którym możesz poświęcić 8 lub 15 minut dla siebie.
Pozycja ciała: dowolna, wygodna dla Ciebie. Możesz siedzieć w autobusie, odpoczywać leżąc, spacerować…
Słuchawki: zalecane. W tle nagrania zaimplementowano dodatkowe ścieżki z cichą wersją formy.
Uwagi
- “Forma myślowa dla Transerfingu” została stworzona na podstawie przykładu z książki “Проектор отдельной реальности”. Tekst do czytania w 1os. lp. znajdziesz na 7 stronie instrukcji PDF.
- Wstęp z przepływem energii wymaga wcześniejszej znajomości energetyki człowieka (przynajmniej tego, co pisze o tym Zeland). Pomogą nagrania “Transerfing: Gimnastyka Energetyczna” oraz “Koherencja Serca“
- Słuchając nagrania, niezależnie od miejsca, w którym słuchasz, łatwiej Ci skupić się na treści formy myślowej i wszędzie możesz znaleźć kilka minut na praktykę.
- Pisząc swoją własną formę myślową na dowolny temat – słuchaj Serca. Niech treść formy wypływa z Twojej wizji-slajdu.
- Mogę nagrać Twoją formę myślową. Więcej informacji, koszt i czas realizacji, napisz na mind@prekognicja.pl
- “Мыслеформа” – używam pojęcia forma myślowa, choć można przetłumaczyć to jako “myślokształt”. Dlaczego nie “myślokształt”? Bo Zeland definiuje “formę myślową” jednocześnie jako ruch i formę myśli. Wg Arthur E. Powell, gdy człowiek myśli powstają wibracje, które przekładają się na ruch (fale myślowe) i na myślokształty (formy). Fala myślowa nie przekazuje konkretnej myśli – przekazuje ogólny charakter, a nie przedmiot myśli (zobacz A.E. Powell “Ciało mentalne”). Odnoszę wrażenie, że to Projektor Rzeczywistości Zelanda ma naturę falową.
User Reviews
Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.
Jeszcze nie ma żadnych ocen.