DOSKONALENIE UMYSŁU

Doskonalenie Umysłu, komplet 4 sesji polskiej metody Silvy

Doskonalenie Umysłu, komplet 4 albumów

 

Doskonalenie Umysłu to rozwijanie naszego naturalnego potencjału mentalnego.

 

Dzięki określonym ćwiczeniom relaksacyjno-wizualizacyjno-medytacyjnym człowiek jest w stanie rozwijać swoją świadomość i poszerzać jej zakres o elementy, które bywają określane jako parapsychiczne. Dzięki systematycznemu treningowi każdy może rozwinąć swoje zdolności, umiejętności “parapsychiczne”.

 

“Nie wola, lecz wyobraźnia
jest źródłem twórczej mocy człowieka”


UWAGA! zamawiając razem “Modelowanie Przyszłości” + “Doskonalenie Umysłu” dodatkowo otrzymujesz kod 20zł na inne, pojedyncze, NIE personalizowane nagrania w wersji do pobrania. Kod nie łączy się z innymi zniżkami i jest wysyłany w ciągu 24h od zrealizowanego zamówienia.

Doskonalenie Umysłu - REFUGIUM (DU)

Refugium, to półgodzinna sesja, na którą składa się:

 

 • głęboki relaks ciała i umysłu
 • procedura wchodzenia w głębszy stan świadomości (“stan działania nadświadomego”)
 • znalezienie swojego Refugium (bezpiecznego miejsca)
 • “drzewo” – ćwiczenie “zoomu wyobraźni”: umiejętność koncentracji i przybliżania i oddalania obiektów w wyobraźni

 

WIZUALIZACJA - DOSKONALENIE UMYSŁU (DU)

Wizualizacja w tej sesji wykracza poza tradycyjne rozumienie tego słowa (w technikach relaksacyjnych). Na ogół wizualizując jedynie wyobrażamy sobie przedmiot wizualizacji.

 

W sesji „Wizualizacja – Doskonalenie Umysłu” angażujesz nie tylko zmysł wzroku, ale również pozostałe zmysły – zwłaszcza dotyk, smak, odczucia z ciała. Jednocześnie działasz z obrazami w swojej wyobraźni i używasz fizycznych rąk. Wyobrażasz coś sobie i jednocześnie czujesz to w fizycznych dłoniach. Wyobrażone doświadczenie wywołuje fizyczne reakcje w ciele.

 

Czyli wyobrażasz sobie np. ścianę, wyobrażasz sobie, jak ją dotykasz i jednocześnie fizycznymi rękoma wykonujesz ruchy, jakby dotykając wyobrażonej ściany. Jednocześnie widzisz ścianę w wyobraźni, dotykasz wyobrażonej ściany dłońmi (poruszając nimi w przestrzeni) i zauważając, co wtedy czujesz.

 


Doskonalenie Umysłu - BADANIE (DU)

Badanie, to sesja, na którą składa się:

 • relaks ciała i umysłu
 • wejście w głębszy stan świadomości (+ refugium)
 • elementy wizualizacji z poprzedniej sesji
 • badanie ciała ulubionego zwierzęcia

 

Jeśli masz już opanowane wcześniejsze ćwiczenia, to badanie będzie dla Ciebie prostą czynnością. Patrząc na to „technicznie” – jest to kreatywna wizualizacja.

 

W sesji „Doskonalenie Umysłu – Badanie” angażujesz zmysł wzroku (nie myl z oczami), ale również pozostałe zmysły – zwłaszcza dotyk i odczucia z ciała. Działasz z obrazami w swojej wyobraźni i używasz fizycznych rąk. Wyobrażasz coś sobie i jednocześnie czujesz to w fizycznych dłoniach. Wyobrażone doświadczenie wywołuje fizyczne reakcje w ciele.

 

W „Badaniu” przyjmujesz postawę otwartości na pojawiające się obrazy i doświadczenia. Sprawdzasz, jaki jest stan ciała ulubionego zwierzęcia. Na końcu sesji możesz korzystnie wpływać na chore miejsca w ciele, jeśli takowe znajdziesz.

 


LABORATORIUM - DOSKONALENIE UMYSŁU (DU)

Laboratorium, to sesja, na którą składa się:

 

 • relaks ciała i umysłu
 • wejście w głębszy stan świadomości (+ refugium)
 • elementy wizualizacji z poprzednich sesji
 • badanie ciała innej osoby
 • odkrycie swojego domu, a w nim laboratorium
 • pierwsze spotkanie z Doradcą

 

Laboratorium, to specyficzne miejsce w Twoim Refugium – pomieszczenie do pracy z Twoim Umysłem. Masz tutaj różne sprzęty i narzędzia, z których  możesz korzystać. To Ty tworzysz swoje Laboratorium w swoim Umyśle (pracownię), więc tylko Ty jesteś ograniczeniem dla tego, co może znaleźć się w Twoim miejscu pracy. Podstawowe wyposażenie Laboratorium jest standardowe:

 

 • ekran wyobraźni – do obrazowania tego, na co zwracasz uwagę, albo na co zwraca uwagę Twoja Podświadomość
 • zegar i kalendarz – do określania czasu, np. planowanie budzenia, podróże w czasie
 • biurko i miejsce do siedzenia
 • drzwi do pomieszczenia, w którym jest Twój doradca lub doradcy (pomocnik, przewodnik)

 


Doskonalenie Umysłu, komplet 4 albumów

Komplet 4 albumów Doskonalenia Umysłu, “polskiej metody Silvy”.

 

Format: Mp3 do pobrania ⇊

Czas trwania: 02:23:06
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 343 MB (4 pliki ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak

 

Komplet 4 sesji:

59,99 zł

UWAGA! zamawiając “Modelowanie Przyszłości” + “Doskonalenie Umysłu” dodatkowo otrzymujesz kod 20zł na inne, pojedyncze, NIE personalizowane nagrania w wersji do pobrania. Kod nie łączy się z innymi zniżkami i jest wysyłany w ciągu 24h od zrealizowanego zamówienia.

 

Doskonalenie Umysłu jest metodą, którą opracował Lech Emfazy Stefański (nestor polskiej psychotroniki) w oparciu o odkrycia Jose Silvy (Metoda Silvy, Silva Mind Control).

Kursy Doskonalenia Umysłu Lech Emfazy Stefański prowadził od roku 1980 jako sześciodniowe szkolenie (4 godziny dziennie). Na wstępne umiejętności (relaks ciała, relaks umysłu, sposób oddychania, itp.) poświęcone było około 16 godzin praktyki – po tym czasie uczestnicy byli w stanie wejść w zmieniony stan świadomości w każdym momencie (“poziom działania nadświadomego”).

 

“Człowiek znajdujący się w tym stanie może świadomie panować nad tymi funkcjami swego organizmu oraz psychiki, które w zwykłym stanie świadomości są niezależne od jego świadomej woli: nad budzeniem się i zasypianiem, nad marzeniami sennymi, nad zapamiętywaniem i przypominaniem sobie, nad odczuwaniem lub nieodczuwaniem bólu itd. Działając na poziomie nadświadomości można łatwo pozbyć się niepożądanych nawyków (np. palenia papierosów), schudnąć lub przytyć, a także skorzystać ze swych zdolności parapsychicznych i parafizycznych. Czwartego dnia kursu uczestnicy ze zdumieniem i radością odkrywają w sobie nie ujawnione dotąd zdolności do jasnowidzenia. Prawie każdy z uczestników wykonuje z powodzeniem zadanie polegające na określaniu rysopisu i stanu zdrowia nieznanej osoby, wyłącznie na podstawie jej danych personalnych.”
– z opisu kursu DU

 

Doskonalenie Umysłu – czy warto?

Czy warto sięgnąć po “DU – REFUGIUM”? Przecież są dostępne samodzielne nagrania na budzenie się, zasypianie, programowanie snów, chudnięcie, palenie, itp?.

 

Moja odpowiedź jest: TAK.

 

Warto nauczyć się szybkiego i świadomego wchodzenia w stan “działania nadświadomego”. Na początku drogi odkrywania siebie da Ci to solidny fundament do dalszego rozwoju swoich naturalnych zdolności. Jeśli jesteś w trakcie Drogi – odświeżasz te umiejętności i polepszasz ich jakość.

 

Prekognicja.pl
Shopping cart