LUSTRO PIENIĘDZY

UWAGA! zamawiając razem “Modelowanie Przyszłości” + “Doskonalenie Umysłu” + “Lustro Pieniędzy” dodatkowo otrzymujesz kod 30zł na inne, pojedyncze, NIE personalizowane nagrania w wersji do pobrania. Kod nie łączy się z innymi zniżkami i jest wysyłany w ciągu 24h od zrealizowanego zamówienia.

Rytuał Lustro Pieniędzy, wersja z imieniem

Rytuał LUSTRO PIENIĘDZY

Lustro Pieniędzy – rytuał, w którym otwierasz metafizyczne korytarze dla pieniędzy i obfitości.

Potrzebne rekwizyty

banknoty o dużym nominale, wystarczy 5, 7 lub więcej
dwa lustra, których płaszczyzny możesz regulować
6 świeczek typu TABLETKA (stosowane w podgrzewaczach, kominkach eterycznych)

Zobacz na wideo, czego potrzebujesz.

Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

 

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

 

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

 

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

 

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy

Pytania i Odpowiedzi

Q: Jak często mogę stosować ten rytuał?

A: Nawet co dzień pod warunkiem, że ustawiasz rzeczywistość świadomie z właściwym nastawieniem.

 

Q: Jak pieniądze pojawią się w moim życiu?

A: Z opisu efektów, doświadczeń innych uczestników kursu „Dienieżnyj Sezon” wnioskuję, że to zależy indywidualnie od człowieka. Byli tacy, co znajdowali pieniądze na ulicy i tacy, którzy znajdowali klientów, albo pojawiały się zupełnie nowe możliwości. U mnie osobiście było tak, że „znikąd” znalazł mnie partner biznesowy 😉

 

Warto również mieć na uwadze, że rytuał Lustro Pieniędzy jest samodzielną techniką, ale wpisuje się w to, co aktualnie robisz – nie znam nikogo, kto działałby TYLKO z Lustrem Pieniędzy, bo każdy praktykował różne afirmacje, medytacje, wizualizacje…

Lustro Pieniędzy

Lustro Pieniędzy

W wersji standardowej:

49,97 zł

 

W wersji personalizowanej, z imieniem:

97,79 zł

Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy
Korytarz Pieniędzy w rytuale "Lustro Pieniędzy"
Prekognicja.pl
Shopping cart