Dni
Godz.
Min.
Sek.

Pierwsza Medytacja z Twoim imieniem przywracająca Pamięć Twojej Mocy i niwelująca bóle, które chcą, abyś o tym Pamiętała.

Moc Kobiety - medytacja personalizowana, z Twoim imieniem

podróż medytacyjna przywracająca
MOC KOBIETY
na poziomie

Ciało Pamięta o Twojej Mocy i co miesiąc zwraca Twoją uwagę

Kilka lat temu dostałem takie pytanie, prośbę: "Zrób coś, żeby miesiączka tak NIE bolała...” Powiedziałem wtedy coś w stylu, „ale co ja wiem o miesiączce”... poza tym, że to trudne dni dla faceta, gdy kobieta chodzi w swoim napięciu przed i w trakcie...

Minęło kilka lat...
i masz przed sobą "Moc Kobiety" - to podróż medytacyjna, którą zaczynasz od miesięcznych symptomów ciała fizycznego, ogarniasz związane z miesiączką emocje, i na duchowo energetycznym poziomie docierasz do tej przestrzeni, z której płynie energia kreacji, którą kierujesz na te manifestacje, które wybierasz teraz - na zdrowie, związki, relacje, obfitość, bogactwo...

Zaczęło się od intencji związanej z bólami miesięcznymi, a skończyło w głębokiej duchowości kobiety.

Bóle menstruacyjne

Poradzić sobie z fizycznym symptomem jest łatwo i jest na to wiele sposobów, i naturalnych, i farmakologicznych, i wiele kobiet je zna i stosuje. Najczęściej na zasadzie: jest ból, więc reaguję, aby go uniknąć. I jeżeli szukasz takiego prostego narzędzia, to polecam Tobie jedno z moich nagrań do autohipnozy:

“Tabletka na Ból”

Plusem tej autohipnozy jest to, że szybko działa i… NIE zastanawiasz się nad sobą. Po prostu robisz dalej to, co wcześniej.

"Moc Kobiety"

W medytacji “Moc Kobiety” zaczynasz swoją podróż od ciała fizycznego, od symptomów, które masz w czasie okresu i to jest ta część medytacji, która bezpośrednio wiąże się z objawami i już tutaj możesz zniwelować, albo całkowicie usunąć bóle menstruacyjne.

Ale Ty jesteś czymś więcej niż Twoje fizyczne ciało.

Uświadamiasz sobie Twoją duchową naturę. Odkrywasz przyczyny emocjonalne, które wywołują bóle menstruacyjne.

Potem łączysz się ze swoim Rodem, z kobietami w twoim rodzie i zaczynasz rozumieć ich przekaz, ich bolesne chwile… Ból kobiet w twoim rodzie i doświadczenia, wzorce przekazywane z matki na córkę.

A potem okazuje się, że to sięga jeszcze głębiej – manifestujesz wzorce, które pochodzą ze wspólnej nieświadomości kobiet, z pola morficznego, Akashy… I uświadamiasz sobie, że doświadczasz swojego życia w taki sposób, bo… NIE protestujesz, więc się na to zgadzasz… ale kiedy wiesz o tym i to rozumiesz, wtedy możesz działać po swojemu, w zgodzie ze swoją istotą, a swoim dzieciom świadomie przekazywać NOWE wartości.

A potem w “Mocy Kobiety” przekraczasz kolejną granicę. Teraz widzisz wszystko z energetycznego i duchowego poziomu, i dostrzegasz energetyczną naturę siebie i Wszechświata. Podążasz za swoją energetyką.

Czy jesteś na to gotowa?

Czy jesteś gotowa na tą podróż?

Nie wiem.

Ale jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że jest taka część Ciebie, która czuje się ograniczona, związana, stłumiona, która… tęskni. To tęsknota, za Twoją utraconą częścią, może wypartą, stłumioną, która też chce zaistnieć, a którą wypiera logika codziennego życia.

Czy jesteś gotowa na tą podróż?

Nawet, jeśli czujesz, że NIE jesteś, to w trakcie medytacji po prostu zaśniesz. I to jest całkowicie w porządku, bo Twoja logiczna część odpocznie, a Podświadomość, Twoja Dusza, ta intuicyjna część Ciebie podróżuje spokojnie dalej i wprowadza w Tobie najlepsze dla Ciebie zmiany na wszystkich poziomach Twojego istnienia.

Takie zmiany, dzięki którym będziesz, albo zaczniesz manifestować siebie, bo Ty jesteś Mocą.

I bądź na to gotowa...

Prawdopodobnie będziesz płakać.

To naturalne, gdy dotykasz Duszy, gdy otwierasz się na nią i zaczynasz słuchać.

Perspektywa zmienia się, gdy zadajesz sobie TO pytanie:

"MOC KOBIETY"

Mp3 na CD, czy w wersji cyfrowej do pobrania?
z imieniem czy bez?

Dni
Godz.
Min.
Sek.
Moc Kobiety, medytacja na CD

"MOC KOBIETY"

wersja: Mp3 na CD
PLN 198
97
198,97 pln
 • 1-godzinna podróż medytacyjna
 • Twoje imię w Medytacji
 • na płycie CD w pudełku DVD Box
 • Czas realizacji: 14 dni
 • + AutoHipnoza: "Tabletka na Ból"
  (wartość: 20zł)
 • + Sesja "Pokochaj Siebie"
  (tylko dla Kobiet)
  (34 minuty, wartość: 20zł)
 • + "Medytacja Ratunkowa"
  (30 minut, wartość: 23zł)
Premium
Moc Kobiety - medytacja personalizowana, z Twoim imieniem

"MOC KOBIETY"

wersja: Mp3 do Pobrania
PLN 97
44
129,97 pln
 • 1-godzinna podróż medytacyjna
 • Twoje imię w Medytacji
 • wersja cyfrowa do pobrania przez internet
 • Czas realizacji: do 5 dni pracujących
 • + AutoHipnoza: "Tabletka na Ból"
  (wartość: 20zł)
Popularne
Moc Kobiety

"MOC KOBIETY"

wersja: Mp3 do Pobrania
PLN 49
49
59,97 pln
 • 1-godzinna podróż medytacyjna
 • BEZ personalizacji
 • wersja cyfrowa do pobrania przez internet
 • Czas realizacji: 1-2 minuty
OGÓLNE

Co mówią słuchacze

Po co Twoje imię w medytacji?

Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

o Autorze

nagranych Medytacji
0 +
Lat praktyki
0 +
słuchaczy
0 k+
Paweł R. Stań

Paweł R. Stań

Autor ponad 300 medytacji, wizualizacji, afirmacji, które publikuje od 2007r.

Z wykształcenia pedagog, terapeuta zajęciowy wyszkolony przez Marka Tarana, technik elektronik, ojciec trójki dzieci… od ponad 30 lat praktykuje rozwój osobisty i duchowy.

Najbardziej popularne

Co mówią inni

Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy
Medytacje, afirmacje mp3 - opinie
Refleksje z medytacji Lustro Pieniędzy
Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia
Wrażenia z medytacji

"Moc Kobiety" - co Cię spotka w tej podróży...

Doświadczając siebie na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym, pozwalasz sobie na dostęp do Twojej Mocy.

Zmniejszysz odczuwanie bolesnej miesiączki o przynajmniej 30%, i to jest efekt uboczny “Moc Kobiety”.

Korzystając z dołączonej, autohipnotycznej “Tabletki na Ból” zareagujesz na swój organizm tak, jakbyć brała prawdziwą, przeciwbólową tabletkę.

Ta medytacja NIE zastępuje specjalistycznego leczenia, ale w trakcie tej medytacji kierujesz ciało w stronę równowagi i uruchamiasz procesy samouzdrawiania. Jeśli masz wątpliwości – skonsultuj się z lekarzem.

Emocjonalnie sięgniesz do źródeł swojej kobiecości, do przekazywanej z pokolenia na pokolenie mądrości kobiet w Twoim Rodzie. Zrozumiesz, co bolało twoją mamę, co bolało mamę twojej mamy, i jej mamę, i kobiety we wcześniejszych pokoleniach. Ten ból prawdopodobnie nosisz w sobie i przekażesz go swoim dzieciom, jeśli nic z tym nie zrobisz.

Zrozumiesz informacje, które przekazuje Tobie Twój Ból – zrozumiesz, co dzieje się w Twojej Duszy, co tak boli na duchowym poziomie, czego nie rozwiązujesz i co manifestuje się w ciele fizycznym.

Zmierzysz się z bólem kobiet wspólnym dla Wszystkich Kobiet – to ten ból, który stoi za przekonaniem, że kobiecość jest bolesna. W Polu Morficznym są też alternatywy.

Bycie kobiecą kobietą jest NATURALNE – zrozumiesz to na Wszystkich poziomach swojego istnienia i poczujesz więcej Odwagi do bycia Kobietą szanującą siebie i innych.

Podniesiesz swoje Poczucie Własnej Wartości, a to wpłynie na Twoją Samoocenę.

Pokochasz siebie i zakochasz się w sobie, w takiej Ty, która w głębi Duszy cichutko woła o Twoją uwagę…

Dzięki tej medytacji zrozumiesz, że jesteś dobra taka, jaką jesteś. Poczujesz, że możesz być sobą, jesteś wyjątkowa i nie musisz kopiować innych, bo to TY jesteś Gwiazdą.

Słowo “medytacja” oznacza tutaj “BYCIE” i ten rodzaj zrozumienia, który jest związany z intuicją, Podświadomością, Duszą, doświadczeniem na poziomie duchowym…. i komórkowym. To taki stan, w którym jesteś Tym, na co kierujesz uwagę.

Cały proces dzieje się głęboko w Twojej istocie. To dlatego możesz zasnąć w trakcie medytacji – Twoje intelektualne zrozumienie wyznacza kierunek działania Intencji, a zmiany wprowadza Twoja Podświadomość, Twórczy Umysł, Dusza… różnie nazywają tą część człowieka.

“Moc Kobiety” jest Twoją Podróżą Medytacyjną – ja mogę pokazać Tobie różne ścieżki, ale to TY wybierasz Drogę, którą podążasz, i co z tego doświadczenia zabierasz ze sobą… dla siebie.

Dni
Godz.
Min.
Sek.
Prekognicja.pl
Shopping cart