PREMIERA

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

do wyboru w wersji personalizowanej,
z imieniem lub bez,
dla chłopca lub dziewczynki

Zasypianie dziecka: Relaksacja dla Dzieci - Zasypiajka z elementami treningu autogennego dla dzieci + afirmacje dla szczęśliwego dziecka

Relaksacja dla dzieci pomagająca
w Łatwym zaśnięciu

Relaksacja dla Dzieci

Ta relaksacja, “zasypiajka”, zaczęła się od tego, że w czasie messengerowej rozmowy z mamą, jej 6-letnia córka zaczęła marudzić, że nie może zasnąć, że jej się nie chce spać i wszystko przeszkadza… Więc zacząłem do niej mówić i po kilku minutach spała.

I było to tak zaskakujące, że pomyśleliśmy,  że to dobry materiał na nagranie.

Relaks dla Dzieci, inspiracja

Relaksacja dla dzieci
- jak korzystać

Zasypiajka jest do słuchania w czasie pory wieczornego snu. Dla dzieci powyżej 3 lat. Jej celem jest zaśnięcie dziecka w czasie słuchania.

 

📌 Pozycja ciała wygodna dla dziecka, najlepiej na plecach, ale wiercenie się jest normalne 😉

 

📌 Główna część trwa kilkanaście minut. Jest tutaj historia, elementy treningu autogennego dla dzieci, potem podstawowe afirmacje dla dziecka.

 

📌 Podkład muzyczny, to przede wszystkim śpiew ptaków. Początek to serenada Schuberta “Lullaby”.

 

📌 Całe nagranie trwa 30 minut.

 

📌 Można korzystać ze słuchawek, ale nie trzeba – dźwięk powinien być dobrze słyszalny, ale nie za głośny. Lepiej się wsłuchiwać niż męczyć hałasem.

 

📌 Uwaga: słuchawki domyślnie wymuszają pozycję leżącą na plecach.

 

📌 W wersji personalizowanej nagrania mówię do dziecka “po imieniu” – to ma duże znaczenie – dziecko wie, że to ono ma zadziałać. I druga, ważniejsza rzecz – dziecko NIE jest obserwatorem historii, ale utożsamia się z nią i uczestniczy w niej. Dziewczynka czuje się bohaterką opowiadanej historii, a chłopiec bohaterem.

Afirmacje w Zasypiajce

Jeśli chcesz pobrać PDF z listą wykorzystanych w relaksacji afirmacji – automatycznie zrobisz to pisząc na Messengera tutaj >>

Posłuchaj fragmentu
relaksacji dla dzieci
wersja z imieniem


Imię w nagraniu

Dlaczego imię w nagraniu? Bo człowiek zdecydowanie lepiej i mocniej reaguje na komunikaty, w których jest jego imię.

 

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

 

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

 

Dzieci reagują jeszcze mocniej, czują się docenione i ważne.

Rodzic i relaksacja dla dzieci

Relaksacja dla dzieci pozwala złagodzić stres stres u dziecka, a wieczorem przygotować je i wprowadzić do snu. Wieczór nie musi być polem walki, na którym dziecko walczy o jeszcze jedną chwilę zabawy, a prowadzona relaksacja jest bardzo dobrym sposobem na zaangażowanie jego uwagi i poprowadzenie w stronę głębokiego relaksu ciała, myśli i emocji.

 

Jako rodzic nie pomniejszaj stresu dziecka. Coś małego dla Ciebie, dla dziecka może być dużym wyzwaniem, z którym radzi sobie, jak umie… ale nie zna tylu sposobów, co Ty.

 

Kiedy Twoje dziecko od najmłodszych lat uczy się kierować swoim stresem – o wiele łatwiej poradzi sobie w trudnych chwilach, stresujących sytuacjach w przyszłości.

Relaksacja i Trening Autogenny dla Dziecka

W zasypiajce “u Misia” Twoje dziecko doświadczy jednego z elementów treningu autogennego Schultza. W trakcie tej wieczornej przygody będzie miało okazję doświadczać odczuwania ciężaru.

 

Relaksacja dla dzieci przebiega tutaj poprzez sugestie, które NIE są bezpośrednio skierowane do dziecka. W trakcie relaksacji twoja pociecha towarzyszy jednemu z bohaterów i, jeśli chce, może robić te same ćwiczenia. W praktyce angażuje się w ćwiczenia i wykonuje tak, jak on.

Zasypiajka z imieniem Twojego Dziecka + elementy Treningu Autogennego + Afirmacje Szczęśliwego Dziecka
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zasypiajka u Misia

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 30:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 73 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak, jeśli chcesz ograniczyć ilość bodźców zewnętrznych + pozycja leżąca na plecach

W wersji ogólnej, BEZ personalizacji, dla chłopca lub dziewczynki:

 

29,97 zł

 

W wersji personalizowanej, z imieniem:

 

79,97 zł


Czas realizacji wersji personalizowanej: do 5 dni pracujących.

Zasypianie dziecka: Relaksacja dla Dzieci - Zasypiajka z elementami treningu autogennego dla dzieci + afirmacje dla szczęśliwego dziecka

Nie interesuje mnie ta relaksacja – otwórz inne nagrania >>

Prekognicja.pl
Shopping cart