Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

poPREMIERA

poPREMIEROWO, do wyboru w wersji personalizowanej,
z imieniem, lub bez

Medytacja "Twoje Szczęśliwe Dziecko", wersja z Twoim imieniem

Medytacja:
Twoje Szczęśliwe Dziecko

Po co jest ta medytacja? Bo Dziecko jest jak czysta płyta, na której zapisuje się wszystko, do czego ma dostęp. Reaguje na uczucia i emocje. Poznaje swoje ciało, podstawowe potrzeby w tym świecie.

To na czym się koncentrujesz, co trzymasz w swojej świadomości, o czym myślisz i uczucia, które masz wtedy – to wszystko wpływa na ciebie i twoje dziecko. Twój stan emocjonalny wpływa na twoje otoczenie, na reakcje świata.

A Twoje dziecko uczy się Świata dzięki twoim reakcjom na świat. Boisz się? Będzie się bało. Ufasz? Będzie ufało. Jesteś szczęśliwa? Będzie szczęśliwe.

Czujesz się bezpiecznie, zatroszczona, zaopiekowana, i takie uczucia i postawy przekażesz dziecku. To Ty pokazujesz dziecku, czy Świat jest miejscem, w którym trzeba walczyć o przetrwanie, czy jest miejscem bezpieczeństwa, które troszczy się o ciebie, wspiera cię i daje MOC.

To Ty budujesz postawę swojego dziecka w tych pierwszych latach, czy w dorosłości będzie ufało, że wszystko będzie dobrze, czy będzie spodziewało się zagrożenia?

Czy Twoje dziecko będzie realizowało siebie w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania do świata, czy z obawy przed zagrożeniem?

W tej medytacji…

Koncentrujesz się na swoim szczęśliwym dziecku, możesz poczuć waszą bezwarunkową miłość, i to, jak doświadcza swojego szczęścia.

Spojrzysz na świat oczami swojego dziecka i zobaczysz siebie jego oczami.

Koniec medytacji, to dla Ciebie czas z afirmacjami szczęśliwego, bezpiecznego dziecka. Możesz tych afirmacji słuchać, albo słuchać i powtarzać, albo jeszcze głębiej zrelaksować się, a potem wrócić do rzeczywistości wypoczęta i pełna sił.

Imię w nagraniu, Lustro Pieniędzy

Po co IMIĘ w nagraniu?

Żeby skuteczniej, szybciej i efektywniej zadziałać na Podświadomość – na podświadomość zdecydowanie lepiej i mocniej działają komunikaty, w których jest Twoje imię.

 

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

 

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

 

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

 

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Medytacja personalizowana, z imieniem, opinia

Pytania i Odpowiedzi

Q: Jak często korzystać z medytacji „Twoje Szczęśliwe Dziecko?

A: Co dzień przez przynajmniej 21 dni. Najlepsza pora: korzystaj przed snem, a poza tym w wolnej chwili, kiedy poczujesz, że to dobre dla Ciebie. Możesz korzystać kilka razy dziennie. Skutki uboczne: jakie mogą być skutki uboczne zanurzania się w bezwarunkowej miłości?

 

Q: A co jeśli zasnę w trakcie medytacji?

A: Zasypiasz najczęściej wtedy, gdy Twoje ciało ma obniżony poziom sił witalnych i potrzebuje regeneracji. Spokojnie możesz pozwolić sobie na sen w trakcie – Twoja Podświadomość i tak zapamiętuje wszystkie bodźce nawet, jeśli Twój świadomy umysł śpi. A za pierwszym  lub kolejnym razem polecam skorzystać z tego nagrania mając większy poziom energii – dzięki temu poczujesz się jeszcze lepiej wiedząc świadomie, co do Ciebie trafia.

 

Q: Jestem mamą 6-ciolatka – czy ta medytacja jest dla mnie?

A: Określony w opisie wiek dziecka (0-5 lat) jest orientacyjny i odnosi się bardziej do pierwszej, najbardziej podstawowej sfery fizycznego istnienia w świecie. Dla matki 1, 2, 3… latka, ta medytacja będzie dotykać bieżącej sytuacji i będzie budować zdrowy fundament w poczuciu własnej wartości dziecka.


Dla matek starszych dzieci będzie dedykowana medytacja dotykająca również sfery społecznej dziecka, nastolatka.

Twoje Szczęśliwe Dziecko, medytacja dla mamy

Twoje Szczęśliwe Dziecko

PREMIEROWO, DO 23 sierpnia 2022

W wersji ogólnej, BEZ personalizacji:

29,97 zł

 

W wersji personalizowanej, z imieniem:

79,97 zł

 

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
Twoje Szczęśliwe Dziecko, medytacja dla mamy

Nie interesuje mnie ta medytacja – otwórz inne nagrania >>

Prekognicja.pl
Shopping cart