Magia Uwolnienia: 7-dniowy proces uwalniający od toksycznych przekonań i związków

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1

Spotkania indywidualne, towarzyszenie w procesie Magii Uwolnienia.

Forma kontaktu: e-mail (podstawowy), telefon, kontakt osobisty w Łodzi

Inwestycja: 90zł/50m

90.00399.99

Wyczyść

Magia Uwolnienia (MU), to 7-dniowy proces, w czasie którego uwalniasz się od destrukcyjnego wpływu swoich przekonań i/lub destrukcyjnych związków z innymi ludźmi.

Działa niezależnie od Twojego logicznego myślenia, wymaga emocjonalnego zaangażowania. Działa szybko po prostu ucinając toksyczne więzi między ludźmi, albo między Tobą, a negatywnym przekonaniem, którego chcesz się pozbyć.

Dzięki tej metodzie wymazujesz „złe” emocje ze wspomnień i usuwasz przekonania, które przyciągają negatywne zdarzenia w Twoim życiu.

Nie jest to hipnoza, ani autosugestia. Nie uciekasz od swoich negatywnych uczuć czy bolesnych wspomnień, ale konfrontujesz się z nimi, a nawet jeszcze mocniej je przeżywasz. To może być trudne, ale warto przeżyć to świadomie, zwłaszcza gdy wiesz, że to pożegnanie z tym uczuciem.

Nie jest to radykalne wybaczanie w znaczeniu systemu, który wprowadził Colin Tipping. To autorski projekt.

Dlaczego „magia”?

Bo tak zadziwiająco działa: jednego dnia coś jest, a po tygodniu znika. Pamiętasz wspomnienie i czujesz spokój. „Magia” oznacza w tym przypadku zaskakujący sposób zniknięcia tego, czego się pozbywasz oraz sposób symbolicznego działania przynoszącego realne, rzeczywiste skutki.

Jak to działa

Podświadomość działa wg schematów, wzorców, które stosuje w znanych sobie sytuacjach, albo które dostosowuje do sytuacji, które się pojawiają. Kiedy coś się dzieje Podświadomość odwołuje się do swojej Pamięci, do swoich doświadczeń i wybiera Program, Schemat postępowania, który najlepiej pasuje do danego zdarzenia.

 1. Z tego, co Cię ukształtowało wynika to, co dziś robisz i co Cię spotyka.
 2. Wszystkie zdarzenia w życiu są skutkiem Twojego działania, albo braku działania.
 3. Działanie, które jest przyczyną „negatywnych” zdarzeń wynika z Twoich myśli i emocji.
 4. Myśli i emocje, które są przyczyną określonego działania wynikają ze schematów, wzorców i przekonań, które funkcjonują na poziomie nieświadomym.
 5. Schematy, wzorce i przekonania wzięły się z określonej interpretacji siebie i świata – sami je przyjęliśmy, albo zostały nam wpojone.
 6. Możemy szybko usunąć schematy i przekonania odpowiedzialne za negatywne zdarzenia i postawy w życiu, o ile je rozpoznamy.
 7. Wprowadzając nowe przekonania i tworząc nowe schematy nie marnujemy energii na równoważenie starych schematów.

Zastosowanie MU

Magię Uwolnienia możesz zastosować do

RELACJE

 • Oczyszczenia relacji z inna osobą (rodzina, partner, partnerka). Jeśli wchodzisz w podobne relacje, toksyczne związki, powtarzające się sytuacje z partnerem, partnerką – możesz odnaleźć wzorzec, przekonania, które są przyczyną powtarzających się sytuacji. Potem usunąć je i zastąpić nowymi.
 • Relacji osobistych i zawodowych
 • Wybaczenia sobie

PRZEKONANIA

Usuwając destrukcyjne przekonania na ogół pozbywasz się poczucia winy, żalu, skrzywdzenia, lęków, obaw i strachu.

Możesz uwolnić się od negatywnych przekonań dotyczących

 • Partnerstwa
 • Biznesu (relacji biznesowych)
 • Pracy i pieniędzy

Dla kogo jest Magia Uwolnienia

Jeśli Sięgasz po program MAGII UWOLNIENIA, to prawdopodobnie jest coś, co Cię blokuje, co Ci przeszkadza, co nie daje Ci pójść dalej w Twojej drodze. Chcesz, pragniesz, działasz, a mimo to zatrzymujesz się, lub cofasz się, dochodzisz do pewnej granicy i odbijasz sie… i znowu Cel pozostaje w oddali.

Nie przyzwyczajaj się do tego stanu.

Magia Uwolnienia to narzędzie, dzięki któremu możesz szybko i skutecznie uzdrowić swoje relacje z innymi lub ze sobą, da Ci poczucie spokoju, wymaże „złe” emocje ze wspomnień, usunie przekonania, których nie chcesz.

Po czym poznasz, że MU jest dla Ciebie?

Powinna być w Tobie frustracja, złość na to, że ciągle dochodzisz do tego samego skutku. Złość nie na siebie, nie na sytuacje czy skutek. To złość, która mówi:

DOŚĆ!

Nie chcę już tego przeżywać!

Chcę to zmienić!

Mam tego serdecznie dość!

To ten rodzaj emocji, który motywuje do działania.

Emocje i uczucia może i wystrzelą Cię na orbitę, ale dają Ci wtedy takiego energetycznego kopa, że z orbity jesteś w stanie szerzej spojrzeć i precyzyjnie uderzyć w to, co jest przyczyną.

Czy to boli?

Musi boleć.

Kiedy boli czujesz, że żyjesz. Ale nie chodzi o to, aby delektować się bólem, tak jak nie chodzi o to, aby udawać, że bólu nie ma.

Czy będą łzy?

Prawdopodobnie będą. Ale nie chodzi o to, aby płakać, tak jak nie chodzi o to, aby uciekać od płaczu. Chce Ci się płakać – płacz… ale miej też świadomość: dlaczego płaczesz? Co jest przyczyną płaczu? Nad czym płaczesz?

„Ale nikt mnie nie kocha”

Teraz nie rozmawiamy o Twoich przekonaniach, ale… Jak ktoś ma Cię pokochać, skoro nosisz w sobie przekonanie, że „nikt cię nie kocha”? A może myślisz, że „kontrahenci są nieuczciwi, jest źle i nie udaje ci się w biznesie”? A może „wszyscy faceci, to świnie”, lub „wszystkie kobiety, to zołzy”, a „ludzie tylko wykorzystują innych”? Po to jest ten program, abyś mógł lub mogła uwolnić się od swoich destrukcyjnych przekonań i zacząć nowe życie.

Magia Uwolnienia a Transerfing Rzeczywistości

Z punktu widzenia Transerfingu Rzeczywistości, w Magii Uwolnienia tworzysz jedność Duszy i Umysłu ukierunkowaną na pozbycie się ładunku emocjonalnego zawartego w uciążliwych przekonaniach i toksycznych powiązaniach z ludźmi.

Najpierw mocno obstawiasz biegun, którego chcesz się pozbyć, który chcesz pożegnać. Później usuwasz go, a na koniec wprowadzasz nowe przekonania. Mówiąc metaforycznie: wylewasz brudną wodę swoich starych przekonań i do pustej szklanki wlewasz czystą wodę nowych programów.

A co z wahadłami?

Działanie tutaj z jednej strony przypomina oddawanie energii wahadłu – wzmacnianie wahadła związanego z danym przekonaniem. Robisz to świadomie, a gdy zbierasz całość, to w symboliczny sposób “odcinasz” wahadło i zastępujesz nowym, pozytywnym.

Nie ma tutaj myślenia typu “to ważne, aby się tego pozbyć”. Akceptujesz to, co jest, a dzięki zdecydowaniu i silnym emocjom masz pewność, że się tego pozbywasz.

Zdecydowanie i silne emocje dają Ci jedność Duszy i Umysłu. Działasz wewnętrznym zamiarem i uruchamiasz zewnętrzny zamiar. Działania, które wykonujesz w trakcie Magii Uwolnienia, równoważą nadmierne potencjały.

KONTRAKT

Co musisz mieć na START, co dajesz „od siebie”

 • EMOCJE, poczucie, że masz już DOŚĆ. Im większa jest w Tobie złość na to, od czego chcesz się uwolnić, tym łatwiej się uwolnisz.
 • DECYZJA, podejmujesz decyzję, że chcesz z tym skończyć.
 • DZIAŁANIE – decyzja bez ZAANGAŻOWANIA i systematyczności, to „puste słowa”. Albo działasz na 100%, albo… zrób coś innego, poczekaj na lepszy czas, itp.
 • W czasie Magii Uwolnienia ograniczasz korzystanie z TV, INTERNETU, TELEFONU, MUZYKI, KSIĄŻEK – całkowicie w czasie wykonywania kolejnego kroku, na minimum 1h przed snem i 1h po przebudzeniu. W ciągu dnia – o ile to możliwe.
 • Zaakceptuj już teraz, że po MU pozbędziesz się negatywnych emocji związanych z kimś i negatywnych przekonań w danym temacie. Nie dziw się temu, bo to coś zwyczajnego i tak po prostu się dzieje.
 • Rozpoczynasz proces Magii Uwolnienia w ciągu 3 dni od zakupu, lub tak, jak ustalimy. Nie kupujesz książki na półkę, ale podejmujesz decyzję o zmianie i zamieniasz ją w działanie. Nie masz pewności? Poczekaj na “lepszy czas”.
 • W czasie MU nie mów o tym innym. Reakcje innych osób mogą osłabić wiarę Twojej Podświadomości, albo zmniejszyć zaangażowanie.
 • Jeśli jesteś teraz w trakcie innej praktyki – najpierw dokończ ją, albo zrób przerwę i zrób najpierw MU. Nie mieszaj technik.
 • Jeśli masz zdiagnozowane choroby psychiczne (np. depresja) i jesteś w trakcie leczenia – skonsultuj się wcześniej ze swoim lekarzem. W przypadku niektórych zaburzeń: decyzyjność, systematyczność, podejmowanie działania mogą być nieprzewidywalne. W takim przypadku lepiej najpierw zająć się przywróceniem swojej stabilności.

 Co otrzymujesz ode mnie

 • Możliwość kontaktu przed inwestycją, aby potwierdzić, czy MU to dobre narzędzie dla Ciebie (e-mail)
 • Kolejne kroki do uwolnienia otrzymujesz na maila
 • Wsparcie i towarzyszenie w procesie w ciągu 7 dni od rozpoczęcia Magii Uwolnienia (przez e-mail, uzupełniająco przez telefon; razem do 4h)
 • Przypomnienie o działaniach przez Messengera – opcja wg ustaleń

Jak działamy w Magii Uwolnienia

 • preferuję kontakt mailowy (pisanie na pewno jest bardziej czasochłonne (i dla mnie i dla Ciebie), ale też bardziej zmusza do myślenia – rozmawia się fajnie, ale słowa są ulotne, a to co napisane zostaje i można do tego wrócić)
 • przesyłasz mi swoje zdjęcie, datę urodzenia i opis problemu.
 • potwierdzamy źródło problemu i jaki jest Twój cel.
 • poświęcasz przynajmniej 1 godzinę w ciągu dnia (przez 7 kolejnych dni) na pracę nad sobą (1h jest kwestią indywidualną)
 • w kolejnych dniach dostajesz ode mnie maila z informacją, co masz do zrobienia, albo przypomnieniem (znajomość całości tematu nie przekłada się tutaj na dobry skutek – omijamy naszą logiczną część i wewnętrznego krytyka)
 • pierwsze 4 dni są bardziej intensywne pod względem intelektualno-emocjonalnym – od tego, jak je wykorzystasz i ile pracy wtedy włożysz zależą efekty, jakie osiągniesz
 • kiedy zaczniesz – nie przerywaj i utrzymuj konkretne nastawienie, zdecydowanie, zdeterminowanie na swój cel.
 • im bardziej zaangażujesz się emocjonalnie w ten proces, tym lepsze będziesz mieć efekty
 • konkrety i szczegóły swoich doświadczeń zachowujesz dla siebie – dzięki temu możesz naprawdę szczerze spojrzeć na siebie i swoje doświadczenia. Jesteś w tym ze sobą (ja Ci jedynie towarzyszę).

Uwagi

Zawsze najpierw napisz.

Jeśli masz zdiagnozowaną depresję lub inne choroby psychiczne – zaznacz to.

Jeśli w tym momencie nie ma możliwości zakupu, tzn. że najbliższe terminy są zajęte.

 

Zapytaj o sesje:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

W jakich godz. ewentualnie mogę zadzwonić?

Krótki Temat MU, który chcę zakończyć (np. Toksyczny związek, Przekonania dotyczące...)

Opis problemu:


Specification: Magia Uwolnienia: 7-dniowy proces uwalniający od toksycznych przekonań i związków

Magia Uwolnienia

proces MU PIENIĄDZE, proces MU RELACJE, 1 sesja konsultacji

Wideo czym jest MU

O Magii Uwolnienia 1/6

O Magii Uwolnienia 2/6

O Magii Uwolnienia 3/6

O Magii Uwolnienia 4/6

O Magii Uwolnienia 5/6

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło