Medytacja z Podświadomością

(2 opinie klienta)
ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Uwaga: dostępna jest NOWA wersja Medytacji z Podświadomością = kliknij tutaj

Podstawowym celem “Medytacji z Podświadomością” jest nawiązanie i pogłębienie relacji z Podświadomością, aby dążenie do Celu sprawiało więcej przyjemności, a realizacja planu następowała zdecydowanie szybciej.

Mp3 Download

Czas trwania: 32 minuty
Jakość: Hi-Fi 256 kbps
Rozmiar: 62 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: Tak
Instrukcja Pdf: Tak (2 pliki)

17.70

Brak w magazynie

Medytacja z Podświadomością: podstawowym celem tej medytacji prowadzonej jest nawiązanie i pogłębienie relacji z Podświadomością, aby dążenie do Celu sprawiało więcej przyjemności, a realizacja planu następowała zdecydowanie szybciej.

W trakcie medytacji otwórz się na przekaz Podświadomości – pozwól sobie, aby pojawiały się obrazy i zapamiętuj je. Im lepiej znasz swoją Podświadomość, im głębsza więź Was łączy, tym większy masz na nią wpływ i tym chętniej Podświadomość realizuje Twoje założenia. W konsekwencji: szybciej pojawiają się rezultaty Twoich działań.

Podświadomość z reguły chętnie wchodzi w nowe działania i angażuje się, zwłaszcza wtedy, gdy poświęcasz jej więcej uwagi i jest dla Ciebie ważna.

Medytacja z Podświadomością – Drugi efekt

Drugim efektem tej medytacji prowadzonej będzie również to, że poznasz, jak aktualnie wyglądają, pracują Twoje czakramy.

Nie przejmuj się, jeśli nie rozumiesz słowa czakra, czakram. Tutaj bardziej chodzi o to, jak praca centrów energetycznych przejawia się w różnych aspektach Ciebie, Twojego życia. Czyli interpretując określone symbole możesz wnioskować o swoim aktualnym stanie psychofizycznym jak i o pracy czakr (informacje od Podświadomości). Więcej informacji “jak zinterpretować” znajdziesz w drugiej części instrukcji.

Jeśli chcesz otrzymać w miarę obiektywne informacje – najpierw medytuj, a potem przeczytaj drugą część instrukcji.

Czym jest Podświadomość?

Będziesz medytować z Podświadomością – dobrze byłoby wiedzieć, czym ona jest. W zależności od dziedziny nauki czy innych “systemów”, możesz znaleźć różne definicje. Powiem Ci, jak ja rozumiem Podświadomość: najbliższe mi analogie, to powiązania z półkulami mózgowymi i Huną.

Każda półkula stanowi oddzielny system i w dużym stopniu może funkcjonować niezależnie od drugiej. Każda z nich ma własne “życie psychiczne”, własną wrażliwość, świadomość i samoświadomość, w każdej z nich przebiegają właściwe dla niej procesy emocjonalne. Każdy z tych “umysłów” specjalizuje się w odmiennych jakościowo funkcjach:

Lewa i prawa półkula mózgowa
tworzą jeden umysł i obie uczestniczą
we wszelkich funkcjach psychicznych

Lewa półkula mózgowa opracowuje materiał werbalny, prawa – materiał trudny do werbalizacji. Prawa półkula mózgowa nie jest w stanie werbalizować tego, co wie – informacje w niej zawarte mają postać wyobrażeń i symboli.

Lewa półkula mózgowa rozpoznaje wyobrażenia prawej półkuli mózgowej i zamienia je na słowa. Świadomość rozpoznaje, organizuje i asymiluje nowe informacje w ramach już istniejących – rozpoznaje powiązania między nowym bodźcem a tym, co jest już znane. Nie jest w stanie tworzyć nowych idei.

To z prawej półkuli mózgowej pochodzą nowe pomysły i twórcze interpretacje, ale bez lewej półkuli mózgowej te treści nie mogłyby zostać odkodowane, zrozumiane i wypowiedziane.

Lewej półkuli odpowiada Świadomość, Prawej – Podświadomość. W Hunie jest podział na Średnie, Niższe i Wyższe Ja. Podświadomości odpowiada Niższe Ja, Świadomości – Średnie Ja.

Niższe Ja, Podświadomość

jest tutaj charakteryzowane jako:

 • świadoma istota różna od pozostałych Ja, którym “służy”
 • razem z Średnim Ja (Świadomością) jest połączona jak dwie strony medalu
 • zarządza wszystkimi procesami w ciele poza mięśniami podległymi woli
 • wytwarza siłę życiową na użytek wszystkich trzech Ja
 • jest siedzibą emocji i uczuc
 • gromadzi wrażenia wrażenia zmysłowe i daje Świadomości do oceny. Świadomość decyduje, co zrobić z tymi wrażeniami, czy podejmować działanie itp.
 • pamięta wszystko
 • szybko przywołuje z pamięci to, co jest często używane
 • przechowuje również myśli, których Średnie Ja nie zracjonalizowało w momencie powstania. Średnie Ja rzadko żąda tych myśli, gdyż nie uświadamia sobie ich istnienia
 • ma ograniczony poziom umysłowy (porównuje się do zwierzęcia, np. pies, albo kilkuletnie dziecko)
 • jest podatne na sugestie hipnotyczne

Zauważ, że stosując różnego rodzaju techniki pracy ze świadomością, medytację, wizualizację, treningi relaksacyjne, czy ogólnie “Sekret” – wszystko sprowadza się do jednego: do pracy z Podświadomością.

Podświadomość

To Twoja Podświadomość organizuje Ci większość życia – Ty zarządzasz informacją i podejmujesz decyzje. Jeśli chcesz więcej fajnych rzeczy w życiu – mów językiem Podświadomości. Dlatego na nic “klepanie” modlitw – z samego myślenia niewiele się dzieje. Działa dopiero Myśl połączona z Uczuciem, Lewa półkula zsynchronizowana z Prawą, Podświadomość ze Świadomością.

 

Oczyszczanie Czakr - Medytacja z Podświadomością Prekognicja - Pamięć Przyszłości Toksyczni Ludzie 1 - wampiry energetyczne Słuchaj, gdy Śpisz: OBFITOŚĆ

2 reviews for Medytacja z Podświadomością

5.0
2
0
0
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

 1. Tomek (zweryfikowany)

  Jak dla mnie bardzo dobry relaks i medytacja – nie ogranicza się tylko do medytacji (wizualizacji), ale można j ą potem samodzielnie zinterpretować. To, co zobaczyłem i poczułem było zaskakujące. Polecam poszukującym siebie!

 2. KtoIrek (zweryfikowany)

  Zaskakuje! To bardziej jak test jest. Polecam!

Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło