Afirmacje Pieniędzy 2021 | wersja dla ludzi BOGAtych

“Afirmacje Pieniędzy”: dzięki wdrożonym nowym, dobrym wzorcom, podświadomie zaczynasz pozytywnie reagować na pieniądze.

Mp3 Download

Czas trwania: 36:54 (2 nagrania; wersja długa i krótka)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 90 MB (pliki ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2020

+ Asystent Afirmacji na Messengera

39.97

Afirmacje Pieniędzy

Afirmacje Pieniędzy, to pozytywne stwierdzenia budujące nową jakość przekonań dotyczących relacji z pieniędzmi. Dzięki wdrożonym nowym, dobrym wzorcom, podświadomie zaczynasz pozytywnie reagować na pieniądze, a dzięki temu, że zwracasz uwagę na ważność pieniędzy, podświadomie zaczynasz zwracać uwagę na sytuacje i okoliczności, w których masz okazję do przyjęcia pieniędzy.

Jeśli myślisz, że afirmacje pieniędzy sprawią, że wieczorem zaśniesz, a rano pieniądze będą w portfelu, to nie jest to album dla Ciebie.

Stosujesz afirmacje, aby przejść od zwracania uwagi na negatywne aspekty (przekonania, przykre doświadczenia życiowe), do zwracania uwagi na to, CZEGO CHCESZ DOŚWIADCZAĆ w życiu.

Ale nie myśl, żeby dzięki afirmacjom “uciekać” od rzeczywistości. Nie chodzi, o zanegowanie rzeczywistości, ale o KREACJĘ nowej rzeczywistości.

Afirmacje Pieniędzy nie są formą ucieczki przed długami, kredytami, bezrobociem, czy brakiem gotówki w portfelu. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, albo boisz się o swoją przyszłość ze względu na pieniądze – to fizycznie istnieje. Do tego, gdy martwisz się trudnościami, to kierujesz swoją uwagę na trudności – Twoja energia podąża za uwagą, więc, paradoksalnie, zasilasz to, czego chcesz uniknąć.

Co więc zrobić, aby zmienić trudną sytuację związaną z pieniędzmi, na dobrą?

Najpierw przyznaj przed sobą, że jest, jak jest i myślisz, jak myślisz.

Zaakceptuj, że bierzesz odpowiedzialność za swoje życiowe doświadczenia – dzięki temu przyznajesz sobie moc zmiany tego, co jest.

Skupiaj się na tym, czego chcesz – OBUDŹ SIĘ! i stań się istotą pełną obfitości w swoich myślach i uczuciach.

Myśl o tym, czego chcesz i rób, co trzeba.

Twoje stare programy mają w sobie dużo energii – w końcu karmisz je swoją uwagą już tyle lat…

Nowe schematy i przekonania dopiero się budują. Stare programy będą jeszcze przez jakiś czas powracać. I tu ważne jest, aby ich nie karmić negatywnymi uczuciami.

Jakie uczucia wywołuje w Tobie kolejna rata, zobowiązania finansowe, rachunki do zapłacenia…? Czujesz obawę przed przyszłością, bo… i nie wiadomo, czy będziemy mieli za co żyć? Spięcie? Skurcz w żołądku?

To właśnie są reakcje na stare programy i przekonania.
To, czego teraz doświadczasz w życiu, to istnieje, a Twoje myśli i uczucia, albo to jeszcze wzmacniają, albo to osłabiają. To, czego teraz doświadczasz jest, ale od Ciebie zależy Twoja reakcja na to.

Co wybierasz: życie w biedzie i strachu o przyszłość? czy życie w spokoju, radości i dostatku?

To drugie pytanie: jak chcesz żyć w spokoju, radości i dostatku, gdy tak często czujesz strach i obawę o przyszłość?

Być może odpowiesz, “no ale jak mam czuć spokój, gdy mam długi?”, albo pracę, której nie lubię i w której mało płacą, albo “jak mam czuć radość, gdy jest coraz gorzej?”, albo…

Odpowiem, że jeśli nie chcesz, to nie musisz nic zmieniać – prawdopodobnie, wszystko będzie się toczyć jak wcześniej.
Ale jeśli chcesz, to za każdym razem gdy pojawi się JAKIEKOLWIEK zdarzenie, w którym zauważysz negatywną myśl lub uczucie, za każdym razem pomyśl o swoim celu, pomyśl o spokoju, radości i dostatku, i powiedz sobie, że dążysz do celu, a Wszechświat Ci sprzyja.

Na tym polega “myśl o tym, czego chcesz i rób co trzeba” – trzymasz się obrazu w swoich myślach i uczuciach, a fizycznie podejmujesz działania, które są niezbędne.

Jak stosować Afirmacje Pieniędzy

Afirmacje Pieniędzy są narzędziem zmiany starych programów pieniężnych i wprowadzenia nowych przekonań i reakcji na pieniądze. Aby w maksymalnie krótkim czasie wprowadzić zmiany:

  • korzystaj z afirmacji przynajmniej raz dziennie (długie nagranie)
  • krótkie nagranie stosuj kilka razy dziennie w równych odstępach czasu
  • zasypiaj z afirmacjami pieniędzy i budź się z afirmacjami, z wdzięcznością, że zmierzasz do swojego celu
  • gdy w ciągu dnia pojawi się negatywna myśl lub uczucie (np. w reakcji na okoliczności) – pomyśl o swoim Celu, wypowiedz afirmację, przywołaj uczucie.

Pamiętaj: im częściej będziesz zwracać uwagę na nowe przekonania, tym szybciej usuniesz stare programy działania.

Nagrania afirmacji

Do dyspozycji masz dwa nagrania:

  • długie nagranie z relaksującym wstępem, w którym najpierw doświadczasz koherencji serca i dopiero potem afirmujesz.
  • krótszą, 7-minutową sesję tylko z afirmacjami pieniędzy do korzystania, gdy nie masz czasu, albo okoliczności do pełnej relaksacji. Tego nagrania możesz słuchać w czasie różnych czynności dnia codziennego, w czasie spaceru, w autobusie, gdy zmywasz naczynia, itp.

Asystent Afirmacji

Aby jeszcze bardziej ułatwić wdrożenie nowych przekonań, stworzyłem Asystenta Afirmacji. Asystent prześle Ci dodatkową afirmację tekstową na Messengera i przypomni o zwróceniu uwagi na energię pieniędzy w ciągu dnia.

Od teraz będziesz pamiętać, aby systematycznie, przynajmniej minutę, utrzymać świadomość obfitości. Dzięki częstym powtórzeniom twoja podświadomość szybciej przyjmuje nowe przekonania.

Aby skorzystać z pomocy Asystenta Afirmacji musisz mieć Messengera. Asystent pracuje w godz. 6-22, 7 dni w tygodniu. Ilość wysłanych powiadomień zależy od Ciebie – afirmacyjne przypomnienia mogą być co godzinę, dwie, co kilkadziesiąt minut.
Koszt:  przez 7 dni korzystasz z Asystenta za darmo, a potem zdecydujesz, czy Ci pomaga i chcesz kontynuować.

Ale to nie wszystko.

Afirmacje Pieniędzy z Twoim imieniem
(personalizowane)

Jeśli wiesz już, że chcesz Afirmacje Pieniędzy, to zdecyduj, czy chcesz wersję podstawową, czy wersję z Twoim imieniem w nagraniu


Afirmacje pieniędzy z imieniem


Czy wiesz, dlaczego nagrania PERSONALIZOWANE,
z Twoim imieniem, są bardziej skuteczne?

Dlaczego warto korzystać z nagrań personalizowanych?

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Twoja Podświadomość o wiele łatwiej przyjmuje nowe treści, gdy słyszy swoje imię.

Dzięki temu, że Twoja PODŚWIADOMOŚĆ słyszy swoje imię – doskonale wie, że to ona ma zadziałać i jaki efekt uzyskać. Gdy Twój mózg słyszy swoje imię, o wiele łatwiej przyjmuje nowe informacje i tworzy nowe jakości, bo ma wrażenie, że wskazówki odnoszą się bezpośrednio do Ciebie.

Zdecyduj teraz, z której wersji Afirmacji pieniędzy chcesz korzystać:


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Afirmacje Pieniędzy 2021 z Twoim IMIENIEM
Promocja

Afirmacje Personalizowane Pieniędzy 2021

Original price was: 149.77zł.Current price is: 111.99zł.

"Afirmacje Pieniędzy" wersja PERSONALIZOWANA, z Twoim imieniem. W komentarzu do zamówienia wpisz swoje imię takie, jak chcesz, żebym zwracał się do Ciebie w nagraniu. Czas realizacji do 5 dni roboczych. Zamówienia są otwarte najczęściej w weekend.

Format: Mp3 do pobrania

Czas trwania: 42:45 (4 nagrania) Format pliku: Mp3 Rozmiar: 90 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: tak Zalecane słuchawki: tak Instrukcja PDF: tak


Uwagi do Afirmacji Pieniędzy

Promocyjne ceny są ważne do poniedziałku 30.11.2021, do godz. 22:30 lub do wyczerpania limitu wersji personalizowanych.

Dodanie imienia do nagrania to fizyczne działanie i do każdego nagrania podchodzę indywidualnie. Realizacja jest wg kolejności zgłoszeń.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

© 2024 Paweł R. Stań Prekognicja.pl | All rights reserved.

Prekognicja.pl
Shopping cart